Elektrikli kilit kullanım alanları

ZKSoftware Elektrikli Kilit Kullanım Alanları

ZKSoftware kilit bakımından manyetik, selenoid, elektrikli, bas-aç, kapı açma butonu ve yardımcı aparatlarıyla sektörde kritik yapıların korunmasına yardımcı oluyor. Güvenlik sebebiyle seçilen geleneksel kapı kilitlerinin yerini alan yüksek koruma önceliklerini sağlayan elektrikli kilit ürünleriyle tanışın.

ZKSoftware elektrikli kilit ürünleri.

Yetkilendirme konusunda, tercih sıkıntıları oluşturmadan, gelişen teknolojiyle doğru orantılı ürettiğimiz manyetik kilitlerimiz, elektrikli, selenoid ve bas aç gibi tercihlerle incelenebilir. Sürekli olarak testleri yapılan, sofistike işlemlerden geçen ürünler zor şartlar altında çalışması için tasarlanmıştır. Elektrikli kilit modellerimiz, son derece sağlam olmakla birlikte, access geçiş kontrol yazılımlarımızla, personel devam kontrol sistemi (PDKS) hizmetleriyle ve biyometrik okuyucular tarafından tetik verilerek kullanılır. Yaygın kullanım alanlarına sahip olan bu kilitler, her türlü kapı çeşidine uyumlu olması için tasarlandı. Mühendislerimiz tam olarak dizaynı edilen kilitlerin, ölçümlendirmelerini uyumluluklarını ve testlerini titiz biçimde yaparak kullanıcıların sorun yaşamamasını sağlamayı hedefledi.

Düşük güç tüketimi harcaması, süreklilik katılarak çalışma prensibi, kapı açma ve kapama işlevini kesintisiz yerine getirmesi gibi kritik ihtiyaçlar yerinde sağlanır. Standart olarak sunulan kablo bağlantı aparatları, dakikalar içinde montajı tamamlamanız ve güvenliğinizi artırmanız için düşünüldü. Stabil artış gösteren, tüketici elektroniği açısından yaptığımız çığır açan yeniliklere daha iyi bakış açısı sağlamanız için yenilenmiş kilitlerimizi şimdi inceleyebilirsiniz. ZKSoftware perpa merkez ofisimize gelerek bütün biyometrik okuyucu ürün yelpazemizi, güvenlik kilitlerini, elektrikli, manyetik, selenoid çeşitlerdeki güvenlik malzemelerimizi ürün portföyünüze ekleyin.

Elektrikli kilit platformu

Yaptığımız çalışmalar, gelişim odaklı olan hizmet ağımız, sürekli artan bayi kapasitemiz (3500) aldığımız verilerle ve sizden gelen geri bildirimlerle daha iyi hale geliyor. Şirketinizin güvenlik protokolünü gözden geçirmemize izin verin ve en doğru aynı zamanda en uygun fiyatlı elektrikli kilit ürün gamımızı elde edin. Teknolojinin iş ortamında daha iyi çalışmasını sağlıyoruz. Dijital anlamda takip edilebilirlik, canlı izleme, erişim kontrol özelliklerini barındıran ZKaccess yazılımlarımızla yeni nesil geçiş kontrolü deneyimlemeye hazır olun. Güvenlik seviyesi artırılmış, kullanıcı deneyimi son derece başarılı, işletme koruma platformu. Kullanıcıların, yetkilendirme seçeneklerini personel bazlı oluşturmasından ziyade, departman odaklı yetkilendirmelere yer vermesini sağlayın.

Access geçiş kontrol paneli ile birlikte slave okuyucuları bağlayın, yangın senaryolarını hazırlayın ve güvenliğinizi hiç olmadığı kadar daha iyi yapın. Oluşturulan yangın senaryolarını, kapı kilit mekanizmalarımızla birleştirerek, tehlike anında kapıların otomatik olarak kilit bırakmasını ve açılışına izin verin. Kurulan sistemlerimiz, 2 yıl ZKSoftware garantisi altında olmakla beraber, işletmenizin korunma profilini fiziksel tehditleri engelleme kapsamında çalıştırılır. Neden daha fazla maliyet çıksın, neden gereğinden fazla para ödemeniz gereksin ki? ZKSoftware ürünleri, uygun fiyatlı, yüksek performanslı ve ödediğiniz paranın karşılığını fazlasıyla almanız için tasarlandı. Ürünlerimizi Türkiye genelinde memnuniyet konusunda sıkıntı yaşamayan müşterilerimiz tarafından onaylandı ve sürekli olarak satın alımları gerçekleşmektedir.

Neden ZKSoftware ürünlerini tercih etmeliyim?

  • ZKSoftware ZKflex, pdks yazılımları en uygun fiyatlı yazılım hizmetini sağlar
  • Yüksek teknoloji JAVA kodlama dilini kullanır
  • Elektrikli kilit ürünleri tüm ZKTeco kapı ve turnike açma özelliği olan cihazlarla uyumlu çalışır
  • Elektrikli kilit sistemleri sayesinde güvenliğinizi iki katına çıkarırsınız
  • Düşük maliyet elementleri, mülkünüze zarar gelmesini engeller ve uzun vadede sizi hemde işletmenizi korur
  • Bulutta tutulan yazılım lisansı hangi bilgisayardan giriş yaparsanız yapın sizinle kalır ve lisans için tekrar aramanıza gerek kalmaz

Binlerce sorunsuz müşteri, binlerce elektrikli kilit satışı ve devreye alınması ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarına çözüm önermek için teknoloji danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Bizi tercih eden kullanıcılarımız, ürünlerimizde minimum sıkıntı seviyesine sahipken, farklı sistemleri, araçları ve yardımcı bilgi verici hizmetleri en iyi şekilde sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Oluşturduğumuz yenilikçi platformlar, müşteri destek hattı, canlı sohbet, ticket sistemiyle diğer firmalara göre sürekli kendimizi geliştiriyoruz. İşlemsel kabiliyetimizi artırırken devlet, askeri, özel sektör gibi yerlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Daha fazla bilgi

Kart basma makinası hakkında bilgi.

Personel takip çizelgesi.

Parmak izi okuyucu nedir?

PDKS nedir?

ZKSoftware ZKFlex, ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi arayalım.