Personel takip çizelgesi

ZKFlex Personel takip çizelgesi

 

İşletmelerin sık olarak karşısına çıkan personel takip çizelgesi sorunsalının önüne geçmek için tasarladığımız sistem tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırmaya hazır. Aktif olarak zaman kontrol sistemleri konusunda çığır açan yeniliklerimiz, işletme bazlı yaptığımız her türlü kolaylığı düşünen hizmetlerimiz ile lider konumdayız. ZKFlex, personel devam takip ve kontrol sistemi projesi kapsamında, müşterilerimizin en doğru biçimde faydalanacağı sistemlerin mimarisinde önemli rol oynuyoruz. Altyapılarını kurdukları, biyometrik okuyucular, kartlı takip sistemleri, parmak izi okuyucuları, yüz tanıma sistemleri genel anlamda bir çok işletmede tercih edilmektedir. Peki bu tercih edilme sebelerinin en başlıca nedeni nedir?

Şirket sahipleri, yöneticiler için altyapılarını güvence altına alabilmek, üretimi artırmak ve satış portföylerini geliştirmenin ne kadar önemli olduğunun  farkındayız. Büyük çabalarla bazı aşamalar kat eden şirketlerin, personelinin de aynı şekilde çaba göstermesini istediğini, şirketinin başarısı için çalışmaları gerektiğinin ve insan kaynakları departmanında da aynı şekilde bütün işçilerin zamanında işe gidip gelmesi tasarlanmaktadır. İşletmenin tüm açılardan incelenip, iş gelişimi konusunda attığı adımlara yönelik yaptığımız personel devam kontrol sistemi yazılımıyla iş gücünüzü katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bütün rekabetin önünde kalabilmeniz, günümüz şartlarında elde ettiğiniz avantajları paraya çevirebilmeniz ve şirketinizin gelir kapısını daha da aralayabilmeniz her zaman önemlidir.

ZKSoftware personel takip sistemleri, personel çizelgesi inceleme bölümüyle bu işlemlerin hangi aşamada olduğunu yani çalışanlarınızın kaçta işe gidip geldiğini görebilir ve maaş dağıtımını aynı ekrandan tamamlarsınız. Maaş programlarına ekstra para vermeden, tek bir yazılım üzerinden devamsızlıklarını ölçebilir, fazla mesai, mola gibi kavramları ele alabilir ve puantaj yapabilirsiniz. Sofistike arkaplan çalışma mantığıyla sizi asla yormayan ama bir o kadar da karmaşık yapısıyla tüm her işlemi hesaplayan yazılımı hayal edin. ZKFlex personel devam kontrol sistemi puantaj modülü ile personel cetvelini kısa sürede çıkarırsınız. Personelin giriş-çıkış, fazla mesai, mola ve devamsızlık gibi verilerinin tümünü hesaplayarak sizlere doğru veriyi çıkarır ve siz sadece maaş gününde hesaplamasını yaparsınız. Personelin tam maaşını almasını sağlarken, verimliliğinizi daha da artırırsınız. Kişilerin işletmelere devamsızlık süreleri azalır, performansları artar ve siz bu devamsızlık veya fazla mesai gibi durumları yazılım grafiksel arayüzünden incelersiniz.

 

Tüm veriler elinizde olsun

Tüm verilerin ZKFlex yazılımı tarafında size sağlandığı platformda hizmet kapasitesini daha iyi görebilir işçilerinizin hangi saatlerde işe geldiğini inceleyebilir ve puantajını yaparken maaş cetveli üstünden personel bazlı filtrelemelere göre hesaplamaları yürütürsünüz. Tam olarak yönetilebilir maaş hesaplama çizelgeleri vakit kaybını ortadan kaldırır. Size en çok gelişmiş seçeneği verebilmek için yaptığımız özel yazılımlarımız, iş gücünüzü kısa zamanda ikiye katlar. Klasik, kalıplaşmış kağıt ve kalem ile girilen bilgileri bir kenara bırakın ve tüm işlemleri bilgisayar tabanlı ortamlarda gerçekleştirin.

Çalışanlarınızın faaliyetlerini ölçün, maaşlarını zamanında hesaplayın hiç bir gecikme yaşanmadan her personelin maaşı zamanında bankaya yatsın. Huzurlu, güvenli, personel, yönetici iş ortamı oluşsun ve rahat edin. Size zaman kazandıran yazılım çözümlerimizin başında gelen personel takip çizelgesi bölümü ile tüm personelin verileri doğru biçimde hesaplanırken aynı zamanda size rapor olarak sunulur. Bu raporu istediğiniz doğrultuda dışarı aktarabilirken, günlük, aylık veya haftalık ya da yıllık olarak bölümlere ayırabilirsiniz.

Kuruluş düzeyi güvenliği aktif ederken aynı zamanda, çalışanların performansını ölçen, hepsinden önemlisi şirketinizin karlılık oranını düzenleyen bir yazılım ve donanım platformlarıyla birlikte çalışmaya başlayın. Otomasyonu işletmenize getiren, parmaklarınızın ucunda bu işlem bütünlüğünü sağladığınız ve kesintisiz çalışması tasarlanan biyometrik okuyucular ile süreklilik getirici kavramları elde etmeniz an meselesi. Stratejik olarak düşünen yöneticilerin, gelişime her zaman kapılarının açık olması, rekabet ortamlarındaki paylarını artırabilmesi ve çalışanlarını daha iyi yönetmesi gereklidir. Yönetimi kısa sürede başarmak ve kaynakları doğru yönlendirmek her zaman önemlidir. Kritik yapıların, kritik işletme geneli taleplerin sonlandırılması için her işlemi kısa sürede yapabilmek değer taşır. Kuruluşunuza değer verin ve kendinize de değer vermeyi unutmayın.

Daha iyi yönetilen çalışanların temeli ilk başta işletmeye zamanında gelmekle başlar ve devamsızlık sürelerini minimuma indirerek bu sayede vakit kazanımını maliyet düşürmeyle birlikte tamamlar. Her işletme sahibinin istediği de bu aşamada çalışan performansını hep en üst düzeyde görebilmektir zaten. Fakat, büyük ölçüde değişkenlik gösteren sistemler, endüstrilere göre yapılan ve sektörlere göre şekillenen iş yoğunlukları nedeniyle bazen bu aşamaları manuel olarak yakalamak mümkün değildir.  Tam anlamıyla otomasyonu sağlanmış personel takip sistemi ve çizelgesi ile taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajı kısa sürede elde edersiniz ve işletme personeli daha hızlı giriş çıkış vakitlerine sahip olur. Kısa sürede size getirdikleri avantajlar arasında en büyüğü ise vakit kaybını ortadan kaldırmak olur.

Personel takip çizelgesi 4 farklı avantajı

  1. Personeliniz zamanında işe gelir ve devamsızlıklarını ortadan kaldırır
  2. Ortak çalışma platformlarında, personeliniz daha fazla işe yatkın olur aynı zamanda takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışır
  3. Hızlı puantaj hesaplama sistemiyle maaşı zamanında verirsiniz
  4. Yüksek kapasitede şubeleri olan şirketlerin personel yoğunluğuna göre şekillenebilen donanım ve yazılım çözümleriyle asla yarı yolda kalmazsınız

Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre ZKFlex, ZKSoftware personel takip sistemi ve devam kontrol yazılımlarını kullanan müşterilerimizin geri bildirimine göre; aktif olarak işletme genelinde karlılık elde edilirken vakit kaybı da ortadan kaldırılmış görünüyor. Her işletmeye göre şekillenen yazılımlar size zaman kazandırır. Gelişiminizi daha iyi biçimde tamamlamanız için her işlemi düşündük.

Size en iyi yazılım hizmetini sunabilmek adına yazılım departmanımızda mühendislerimiz sürekli gelişim odaklı hizmet ağları üretiyor. Üretim aşamasında yardımcı olması açısından geri bildirimlerinize değer veriyoruz. Bize her aşamada verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, yazılımlarımızı özelleştiriyor ve daha iyi hale getiriyoruz. Kısa sürede ivme kazanan iş gücünüzü gözlemlemeniz mümkün. Elde edeceğiniz uygun fiyatlı yazılımlar ve donanımlarla performans odaklı çalışın. Personeliniz kısa sürede takip çizelgesi tarafından aldığınız raporlar doğrultusunda verimlilik katsın.

Daha fazla bilgi için ZKFlex haberler sayfamızı takip edebilirsiniz. Geçiş kontrol adına yaptığımız çalışmalar, erişim devam ve denetimli serbestlik projeleri kapsamındaki işlem bütünlüklerini inceleyin. Bizimle iletişime geçin ve sorularınızı yanıtlamamıza izin verin.