Erişim geçiş kontrol sistemleri

Erişim geçiş kontrol sistemleri başlangıç

Günümüzün erişim geçiş kontrol sistemleri taleplerini ölçeklenebilir düzeyde karşılamak, gelen verilere saniyelik aktarımlarla yapabilmek kritik önem taşıyor. Bu işlemlerin en kısa sürede vakit kaybı olmadan ve maliyet oluşturmadan düşük fiyatlarla gerçekleştirmek zorlu bir süreç.

ZKFlex, ZKSoftware, gibi işletme bazına göre şekillenen yazılım hizmetleri arasında günümüzdeki talepleri karşılayabilmemiz çok önemli. Değer taşıyan tüm firmaların kritik yapılarının fiziksel aşamada güvenliğini sağladığımız işletme odaklı güvenlik çözümleri biyometrik ve biyometrik dışı metotlarla koruma altında tutmak gerkiyor. Modern dünya için yeniden güncellenen ZKFlex Access ile fiziksel tehditleri size zarar vermeden engelleyen ve bu tehditleri öngören analitik canlı izleme özellikleriyle birlikte kullanın.

ZKSoftware ZKFlex access size işletme bazında neredeyse anlık olarak görünüm yapmanıza izin veren işlemleri hazırlar. Yerel olarak kullanılan veya cloud yani bulut tabanl operasyon önceliklerine sahip  yazılım hizmetleriyle birlikte çalışabilirsiniz.

Şirketinizin fiziksel saldırılara karşı gelmesini, hırsızlık girişimlerini, şirket bazında sağlarken dış etkenlerin mülkünüzü veya hassas verilerinizi ele geçirmesini engelleyin. Tüm işlemlerinizi tek bir yazılım merkezi platformu üstünden tamamlarken, tümleşik ve ölçeklenebilir düzeylerde gelişim hizmetini de elde edersiniz.

ZKFlex haberler sayfasına göz atmayı unutmayın.

Yeni teknoloji cihazlarımızı keşfedin : Visible light serisi

Hızlı güvenlik hizmeti

Tercihlerinize göre yenilikçi özellikleri kullanabilir ya da paket yazılım adı altında sunulan yazılım modellerimizi farklı ödeme yöntemleri ve fiyatlandırma seçenekleriyle elde edin. Gelişime ayak uydurmak için sürekli çalışarak, hizmet kapasitemizi yeniliyoruz ve müşterilerimize en yeni erişim geçiş kontrol – access gibi hizmetleri yayınlıyoruz. Güvenli hayat teknolojileri altyapısı kapsamında tasarladığımız işlemsel faaliyetleri büyük ölçüde azaltırken maliyetlerinizi de doğru orantıda düşüren yazılım ve cihaz platformları. BT yönetimi tarafından en çok tercih edilen kart okuyucu SC403, emniyet güçlerinin devamlı kullandığı iClock 580 personel takip ve erişim geçiş kontrol terminallerini keşfedin. Size sürekli süreç bazlı gelen verileri takip ederken, yetkilendirme bazında yaptığınız geçiş denetimlerini ölçeklendirirsiniz.

Kişiler işletmenize adım atmadan önce yektilendirmelerinin yapılması gerektiğini anlarlar. Daha iyi çözüm olması açısından İstanbul içi keşif seçeneklerimiz, ücretsiz fiyat teklifi ve ücretsiz access control gibi yazılımları da kurabilir aynı zamanda test edebilirsiniz. Yazılımlarımız, biyometrik parmak okuyucularımız, yüz tanıma cihazlarımız ve avuç içi terminallerimiz ile daha akıllı işletmelere sahip olun.

Bütün verilerinizi dijitale çevirin ve geleneksek kağıt-kalem ikilisinden kurtulun. İstediğiniz zaman bu verilerin çıktısını alarak raporlama ekranından yazıcıya aktarın. Tüm yazıcılar ile sorunsuz çalışan personel takip sistemi, access geçiş kontrol ve diğer yazılımlarımız size kolaylıklar sağlasın. BT tarafındaki maliyetlerinizi azaltırken güvenlik kapasitesini üst düzeye taşıyan, gereksinimlerinize cevap vermek ve karşılamak adına esnek seviyelerde kullanımlar yapın.

 

 

Erişim geçiş, access kontrol ve sistemleri hakkında ayrıntılar

 • Kuruluş genelinde erişim geçiş kontrol denetimiyle sadece yetkili personel geçiş sağlar
 • Kısıtlamaları bölüm bazlı, departman ve şirket bazlı yaparsınız
 • Belirli saat aralıklarında erişim hakkı sayesinde kimse izinsiz geçiş sağlayamaz
 • Size özel tasarlanabilir rapor seçeneklerini elde edin
 • Tüm ZKSoftware personel takip ve geçiş kontrol cihazlarıyla uyumlu çalışır
 • Yazılım hizmetlerimiz her zaman günceldir ve personelinizi takip için uyumludur
 • İşletmenizin güvenlik seviyesini iki katına çıkarın
 • Kısa sürede güvenlik önlemlerini artırmanız ile doğru orantılı mülk koruması sağlayın
 • Maliyetlerinizi yarıya indirin ve güvenlik personeli masraflarınızı ortadan kaldırın
 • İşletmeye saat veya günlük bazlı erişim denetimi sağlarsınız
 • Gelişime ayak uyduran yeni teknoloji ürünlerle çalışın
 • Saatler içinde access geçiş kontrol yazılımı ve donanımlarını aktif ederek kullanırsınız

Sınırsız seviyelerde erişim geçiş kontrol seçeneklerini oluşturun ve kullanmaya başlayın. Hiç bir kısıtlama olmadan istediğiniz kadar cihazı yazılıma ekleyebilir kısıtlama bazlı yönetimlerinizi ele alırsınız. Merkezi yönetim platformları, geçiş kontrol panelleri, erişim denetme ve ortam izleme modülleriyle neredeyse anlık olarak canlı-izleme yapın. Kişilerinizin hareketlerini görüntüleyin, yazılıma aktarın ve raporlayın. Bu işlemleri yaparken hiç vakit kaybetmeden tek tuşla rapor çekin veya kişilerin turnike sistemleri üzerinden geçişlerinde kart, parmak izi tanımasını hazırlayın. Her şey kontrolünüz altında olur ve bunların hepsini yaparken en uygun fiyatlı access control yazılımlarıyla halledersiniz.

 

İletişime geçin

Yeni nesil teknolojileri barındıran ZKFlex access control sistemleri, erişim geçiş sistemleri ve daha fazlasına sahip olmak için sizi arayalım.