PDKS Cihazları İzmir

ZKTeco PDKS Cihazları İzmir

ZKTeco parmak izi cihazları pdks ürünleri İzmir için geniş kullanım alanlarını kapsarken, pozitif olarak şirket genelindeki işleyişin artış göstermesine neden olur. Böylelikle vakit kaybetmeden işgücünüzü hızlı biçimde iki katına çıkarır ve çalışanlarınızı doğru biçimde takip etmeye başlarsınız. Personelin takip edilme aşamasından, cihazların montajının yapılacağı yerin keşfine kadar sizin yanınızdayız ve sistemi aktif etmeniz için gerekli her işlemde yardım ediyoruz. Böylelikle tüm işlemler kısa sürede tamamlanırken gün içinde bu işlemlerin bitmesiyle personel takip sistemi üstünde gerekli izleme ve raporlamaları elde edersiniz.

Personeliniz zkteco pdks cihazları üstünde hareket kayıtlarını sürekli olarak üretirken kesintisiz yönetimi İzmir ve İstanbul gibi illerde entegre edin. Dahil ettiğiniz pdks cihazları Türkiye genelinde bütün ofislerinizde çalışır yeter ki internet bağlantınız olsun. Pozitif olarak gelişime ayak uyduran bu parmak izi okuma cihazları ZKTeco tarafından geliştirilmekte ve tedarik zincirine eklenmektedir. Müşterilerimize en kalitleli cihazları sunarken, gelişmiş teknolojileri yakından takip ediyoruz ve bu sistemleri hali hazırda kapalı devre ya da ölçeklenebilir şekillerde üretmelerine yardım ediyoruz.

PDKS cihazları İzmir için uygun

Fırsatları kısa sürede avantaja çevirmek  isteyen şirketlerin tercih edeceği türden cihazlar,  pdks yazılımları ve ürünleri ile çalışmaya başlayın. Yeni çıkan teknolojilerin boyutu ne olursa olsun detaydan kaçınmadan farklı iş gücü üretim fırsatlarını her endüstriye uygun biçimde verebilmek önemli.

ZKSoftware tarafında hedefimiz, tüm müşterilerimizin kesintisiz personel takip sistemi üstündeki işlemlerini yapmasını sağlarken ülke genelindeki bayilerimize İzmir, İstanbul, Ankara, Kocaeli ve daha fazla illerde pdks ürünleri ve cihazları hizmetini sağlamaktır. Bu sayede tüm Türkiye de kaliteli pdks cihazları anlayışını kazandırabilmek ve maliyetleri düşürürken aynı zamanda kazanç oranlarını ikiye katlama konusunda şirketlere destek olabilmektir.

ZKTeco pdks cihazları, kuruluş düzeyi kaliteli güvenliği, biyometrik teknolojiyi akıcı biçimde raporlama modüllerine transfer ederken, hareket kayıtlarını basit biçimde inceleme fırsatını da veriyor. Yazılımlarımızı kullanan kişilerin sorun yaşamaması, daha iyi ve daha verimli uygulama bazlı yönetimi sağlaması için arayüzü kolay hale getirdik. Diğer yazılımlardan farkımız anlaşılır, kolay, hızlı ve yüksek performans elementleri bir arada tutabiliyor olmamız.

İşlemleri devreye alma kapasitemiz gerçekten çok hızlı, rakip firmaların PDKS ürünleri ve yazılım hizmetleri geneli ile karşılaştırdığımızda başlıca özelliklerimizi incelemeniz mümkün.

Avantajlar

Entegrasyonlar, uygulamalar, altyapı uyumluluğu ve daha bir çok etkeni düşündük ve bunu tüm işletmelere hali hazırda uygulayabilecek şekilde aktif etmenizi sağlıyoruz. Kısa sürede yazılımlarımızı, donanımlarımızı müşterilerinizin ofislerine kurabilir gün içinde çalıştırırsınız. Hiçbir ekstra ücret ödemeden satın aldığınız yazılımlar, personel devam kontrol sistemi biyometrik okuyucular kadar para ödersiniz. Böylelikle ekstra maliyetler oluşmadan işlem bütünlüğünü koruyan kapalı devre, maliyet gerektirmeyen ürünlere sahip olursunuz.

Doğal olarak, entegrasyonu rahatlıkla tamamladığınız ürünlerimizden müşteri memnuniyetiniz artar ve dijital işgücüne sağladığınız katkılar ile şirket genelinde tek işlevi otomasyona bağlamış olursunuz. PDKS ürünlerini tedarik zincirine eklememiz ve müşterilere sunmamızın en büyük nedeni otomasyonu sağlayabilecek kapasitede cihazların sorunsuz çalışmasıdır.

Ekstra bakım masrafı olmadan uzun yıllar boyunca kesintisiz kullanım kapılarını aralayın ve rahatınıza bakın. Değerli vaktinizi daha önemli işlere ayırırken, sizin için kurduğumuz yazılımlarımız işini yapsın ve gelir oranlarınızı yaklaşık iki ay gibi sürede artırsın. Optimizasyonu sağladığınız şirketin personeli, işletmenin geleceği kritik yapıların devamlılığı ve işlem bütünlüğünü koruması için rekabet ortamında hali hazırda gelişen teknolojiye yardım etmesi önemlidir. ZKSoftware olarak pdks cihazları üretimini yaptığımız yazılımlarımız size özel tasarlandı. Gelişmiş özellikleri geri bildirimleriniz doğrultusunda entegre ediyoruz. Hergün yeni özellikler geliştiriyoruz ve bunları yazılıma ekliyoruz.

Neden ZKFlex PDKS yazılımı tercih edilmeli?

Yazılımlarımızda bulunan otomatik güncelleme özelliğini kullanarak yeni versiyonlara anında ulaşırsınız. Güncelleme özelliği kesintisiz işlem yapar ve sizin işleyişinizi bozmaz. Her türlü yenilikleri öncelikle yazılım mühendislerimiz tarafından test ediyoruz ve size sunuyoruz. En doğru biçimde maaş hesaplayan, personel takip çizelgesi oluşturan, rapor çıkaran ve hepsinden önemlisi bu işlemleri Türkiye genelinde İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul ve daha fazla ilde yapmanızı sağlayan ürünleri dahil edin. PDKS cihazları, işletme ekosistemine, yönetim kapasitesine göre şekillenebilir ve bu İzmir içindeki bayilerimize sunulabilir.

Blog yazılarımızı inceleyin

Biyometrik güvenlik hakkındaki yazımızı inceleyin.

Personel takip çizelgesi hakkında bilgi sahibi olun.

ZKTeco kart okuyucu ürünleri

Bayi ağımızı 3500 üzerinde ve her geçen gün daha da yeni bayilerimiz entegre olarak bizimle çalışmaya başlıyor. Bütün ülkeye hizmet vermek için, şirketlerin başarısını sağlamak için çalışıyoruz. Daha çabuk gelişen, teknolojiye ayak uyduran şirketler rekabet ortamında avantaj elde eder.

PDKS ürünleri, access kontrol, yemekhane takip ve diğer yazılımlarımız ile ilgi daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayın.

ZKTurkiye ticari platformu

Şimdi satın alın.