Kartlı geçiş sistemi

Kartlı geçiş sistemi

ZKFlex, kartlı geçiş sistemi arayışınız için odak noktada tek çözüm ortağınız olmaya hazır. Şirketinzin hareket girişlerini, çıkışlarını, kısıtlama getirilen odalarını, hassas verilerine fiziksel erişimini belirleyebileceğiniz ürünlerle çalışın. Devamlı olarak hassas noktalara izinsiz, denetimsiz erişimleri kaldırabileceğiniz kartlı geçiş sistemi ürünlerini kullanmaya başlayın. Şirketlerin günlük veri akışlarına personel hareketlerine, veri merkezlerindeki güvenlik protokollerine ve hassas bilgilerin açığa çıkması konusunda duymuş oldukları endişeleri biliyoruz.

Güvenliğin her zaman en üst düzeyde olması için yaptığımız biyoteknoloji odaklı veya standart kartlı geçiş ürünleriyle bunu sağlıyoruz. Şirket içinde her odaya izinsiz girişimin olmaması gerektiği, bu sayede güvenliğin en uç noktalara kadar erişebileceği ve kısıtlamalar getirileceği gerçeği kaçınılmaz. Bir çok ZKFlex güvenlik çözümlerinde olduğu gibi, ZKSoftware ZKFlex yazılım ve donanım çözümleri sağlamak mümkün.

Genel olarak teknoloji danışmanları ekibimizin vereceği öneriler arasında sıralanmış destek odaklı ve iş gücü iyileştirme hedeflerine katkı sağlayan bütün performans özelliklerini kullanırsınız. Böylelikle kısa sürede, yaklaşık iki ay gibi bir vakitte ödediğiniz miktarın geri dönüşünü elde edersiniz. Çünkü işçilerinizin günlük hareketleri daha düzenli olur, zamanında işe gelip çalışmaya başlarlar ve size maliyet oluşturmazlar. Vakit kaybınızı önleyen, neredeyse gerçek zamanlı olarak işçi takip yapmanızı sağlayan personel devam kontrol sistemi konusunda uzmanlaşmış yazılım hizmetleriyle bunlar mümkün. Son olarak yaptığımız access control panel entegrasyonlarında kartlı geçiş sistemi, biyometrik okuyucular ile erişim geçiş denetim kontrol işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. ZKFlex merkezi yönetim güvenlik platformu, sizlere eşi benzeri bulunmayan access control fonksiyonunu sağlarken, fiziksel mülk güvenliğinizi de en üst düzeylere taşıyor. Riski minimuma indirmeniz için tasarlanan kartlı geçiş sistemi ürünleriyle, en uç noktalarda bulunan veri merkezlerinizi, hassas bilgilerin olduğu odalarınızı ve daha fazlasını kısıtlama alanları içinde koruyun.

Yetkilendirme bazlı çalışan şirket yönetim hizmeti ile, girişlerinizi denetim altında tutarken işletme içinde kaç kişinin bulunduğunu kimlerin girip çıktığını görebilir ve yetkilendirmesi olmayan insanların kartlı geçiş sistemi üzerinden yasaklandığını izleyebilirsiniz. Canlı-izleme bölümü, anti-passback, erişim denetimi kısıtlamaları, kapı bazlı ve oda bazlı erişim seçenekleri size esneklik sağlar. Departman bazlı olarak yapabileceğiniz yönetim access control işlemi, yazılım arayüzünde kayıtlı veritabanlı tarafında yetkilendirilmiş kişilerin departman aralıklarında izinli geçişlerine olanak tanır. Böylelikle departmanlara ayırabileceğiniz çoklu fabrika çalışanlarını veya büyük şirketlerdeki bölümleri bu aralıklarda ayırabilir ve girişlerini sağlarsınız. Her bölgeyi kontrol altında tutabilmeniz çığır açan özellikler ile bu işlemleri kesintisiz kullanmanız için tasarlandı.

ZKSoftware olarak, ZKFlex pdks yazılımı hizmetinin personel takip görünümünde, olası yönetimsel şablonların kontrolünde ve kuruluş seviyesi ayarlamaların süreklilik kazandırılarak yönetmeliğe uygun biçimde devam etmesi için sistemlerimizi hazırlıyoruz. Windows platformlarında sorunsuz biçimde çalışması tasarlanan yazılım hizmetlerimizden olan ZKFlex PDKS, ZKSoftware Access, Yemekhane, Üye Takip ve Ziyaretçi takip modülleri ile lisanslı olarak tüm işlemlerinizi güvenilir ortamlarda gerçekleştirirsiniz. Tüm yazılımlarımız lisanslı olmakla beraber ülke bazında veya yurtdışına göre dil seçenekleriyle hazırlanmıştır. Global pazara yönelik yaptığımız son derece gelişmiş ve üstün araştırmalar sonucunda tüm ülkelere yakın zamanda hizmet verecek kapasiteye geliyoruz. İngilizce, Fransızca, Arapça, İspanyolca ve Türkçe olarak dil desteğimiz mevcut. Bu destek süresini daha da artırarak bütün dillerde çevrilebilir personel devam kontrol sistemi ve access yazılım hizmetleri bütününü oluşturmayı planlıyoruz.

ZKSoftware kartlı geçiş sistemi ürünleri belirgin özellikler

  • Düşük maliyetli olması
  • Güvenilir donanımları kullanması
  • Kartlı ve şifreli olarak çoklu doğrulamala metotlarını desteklemesi
  • Tüm entegre edilebilir “a-la-carte” yapısıyla bağımsız olarak tercih ettiğiniz yazılım ve donanım bütünleriyle kullanılabilir olması
  • Eşsiz veri aktarım protokollerini desteklemesi
  • Son derece hızlı veri paylaşımı yapması
  • Yüksek kapasite personel kayıt etme işlevi
  • Neredeyse anlık olarak canlı izleme ekranı sağlaması

ZKSoftware kartlı geçiş sistemi ürünleri mevcut yazılımlarla kayıt edilebilirken, sadece ZKFlex ile kullanılması veya ZKSoftware bünyesindeki ZKTeco ZKTime 5.0, ZKtime.net, ZKbiosecurity gibi yazılımlara da dahil edilebilir özellikleri vardır. Böylelikle eşsiz özellikleri tüm yazılım ve donanım bütünleriyle istediğiniz gibi şekillendirebilir ve kullanırsınız. Üstelik satın aldığınız yazılım ve donanım kadar para ödersiniz. Ayrıca ek ücret çıkmadan bu cihazları elde etmeniz mümkün. Ticari websitemiz üzerinden satın alma işlemleri kısa sürede tamamlanır. İki iş günü içinde ürünler teslim edilmiş olur.

Daha fazla bilg için lütfen, ZKSoftware websitesini ziyaret edin veya ZKFlex blog sayfasını inceleyin.