ZKTeco Kart okuyucu

ZKTeco Kart Okuyucu

ZKTeco Kart okuyucu modelleri, birden fazla personelin ZKTeco hizmetini kullanarak elde ettiği hızlı geçiş kontrol seçeneklerini oluşturmasını sağlayan bilgisayar bağlantılı veya bağlantısız erişim akışları hazırlamanızı sağlar. Bu sayede, işletmenizin kullanımında, girişlerine ve çıkışlarında kart okuyucu cihazlarıyla tüm personelin yetkilendirilmesini ve erişmesini sağlarsınız. Kesinlikle kısıtlamalar getirerek sizin erişim şartlarınız doğrultusunda access geçiş kontrol yapma yetkisini sağlayın.

ZKSoftware, ZKTeco, kart okuyucu modelleri kullanarak iş hayatınızdaki personelin çalışma sürelerini ölçebilir ve giriş çıkış saatlerini kontrol altında tutabilirsiniz. Vaktinizin nasıl geçtiğini görebileceğiniz mevcut personelinizin gün içinde kaç defa molaya çıktığını, kaç kişinin plazanızdan giriş yaptığını ve turnike sistemlerinin üzerinden erişim sağladığını anlarsınız. Aynı zamanda kart okuyucu kullanım alanları sadece bu işlemlerle sınırlı değil hayal gücünüzün dışına çıkabilir ve daha bir çok alanda entegre edebilirsiniz.

Arabalardan, buzdolabına, yazıcılara ve devasa holdinglere kadar her yerde kullanmanız mümkün. İşletmenizin çalışanları günlük görevlerini yerine getirdiğinden emin olun, işyerinizin giriş saatlerinde çalışanların ve personelin gelmesini sağlayın. Devamsızlıkların önüne geçin size zaman kaybına yol açabilecek faktörü elimine edin. Vakit kaybının olmadığı yerde işletmenin gelişiminin tamamlanması daha kolay olur.

Çalışmalarınızı takip edebileceğiniz zengin içerikli ZKFlex yazılımıyla girişleri-çıkışları, personel hareketlerini kontrol altında tutmanızın yanı sıra size verilen eşsiz deneyimsel özelliklerle her zamankinden daha fazla bilgi akışını edinirsiniz. ZKTeco kart okuyucu ürünlerinin yazılımlarımızla tam uyumlu çalışması size esnekliği verirken, her türlü farklı raporu tasarlayabileceğiniz bilgi açısından size özel tasarlanan raporları kullanmanız da eğlenceli hale gelecektir. Bunun nedeni işletmenizdeki girişlerin yapıldığı kapılardan veya turnikelerden erişimlerin sağlanması, kart basma makinesi yardımıyla işletme çalışmalarının aktif hale gelmesi olabilir.  Süreklilik katan yenilikçi ürünlerin başlıca size sağladığı avantajlar arasında gelen kart okuyucu ürünleriyle otomasyonu kurun. İnsan akışının yoğun olduğu yerlere entegre edilerek girişlerin kontrol edilmesi ve güvenliğin sağlanması bu kart okuyucular ile mümkün olur.

ZKTeco Kart Okuyucu Başlıca avantajlar

  1. Kart okuyucu ürünleriyle sadece yetkilendirilmesi yapılan kullanıcılar access kontrol erişimini sağlar
  2. Hassas odalarınız daha güvende olur
  3. Toplu taşıma araçlarının girişlerinde, turnike sistemlerinde entegre edilebilir olması
  4. İçine bilgi akışını sağlandığı ve kısıtlamaların daha detaylı olduğu Mifare kartlar ile çalışabilme
  5. Çoklu doğrulama yaparak birden fazla hybrid biyometrik okuyucular ile beraber çalışma
  6. İstatistiksel veri alabileceğiniz yazılımların dahil edilmesi
  7. Access geçiş kontrol yazılımı, üye takip, ziyaretçi, spor salonu, geçiş kontrol, personel devam takip sistemi ve okul yazılımı ile uyumlu olması
  8. Akıllı sistem teknolojileri ile her alanda kullanım genişliğine sahip olması

Güvenlik teknolojilerini son gücüne kadar kullanan ZKFlex, personel devam kontrol sistemi yazılımı tarafında yapılan yenilikler ve daha bir çok gelişimi ilgi çekici biçimde kullanıcılara sunuyoruz. Operasyonel anlamda, kart okuyucu cihazları aktif olarak kullanılmaya zaman kontrol işlevlerine başlamaya sınırsız biçimde başlar. Testleri yapılan ürünlerin direkt olarak sahaya sürülmesi ve devreye alınması dakikalar alır. Böylelikle işlemlerinizi sağlayabileceğiniz dizayn önceliklerini getiren, kısıtlama tanınmadan kullanabileceğiniz her türlü ağ bağlantısıyla uyumluı çalışan cihazları işletmenize dahil edebilirsiniz. Büyük avantajları arasında bütün personelinizin daha iyi ve zamanında işe gelmesi en çok talep edilen işlevselliktir. İnsan kaynaklarına zaman kaybını önleyen, kritik işlemlerine devam etmeleri için onlara süre kazandırdığımız yazılımları şimdi keşfedin.

İşletmenizdeki girişleri adım adım izleyebilir ve bu sayede sorunları girişlerdeki aksamaları belirleyip hızlıca iş gelişimini sağlayabilirsiniz. Size sağladıklarımız arasında gelen işçi giriş çıkış takip gibi eskiden kağıt ve kalemle yapılan işlemleri bırakın bilgisayarınız sizin yerinize yapsın. Üstelik bu işlemleri otomasyona bağlayarak size zaman kazandıran ve ilerlemeniz için gerekli olan tüm özellikleri versin. Hassas verilerinizi her zaman bilgisayarınızda saklayabilir ve KVKK uyumlu yapısıyla veri kaçırılması bilgi sızdırılması gibi durumların önüne geçmiş olursunuz.

ZKFlex personel takip sistemi, kart, parmak izi ve yüz okuyucu cihazları sizin güvenliğiniz için daha da geliştirildi. ZKTeco kart okuyucu cihazları işlevselliğini sağlamak için yazılım bağlantılarının yapılması yani kısacası yazılıma tanıtılması yeterlidir. Geri kalan tüm işlemleri kendi başına gerçekleştirir. Parametrelerin girilmesi yeterlidir.

Daha fazlası

Ticari sitemiz üzerinden kart okuyucularımızı keşfedin.

Personel devam kontrol sistemi (PDKS) nedir?