Parmak izi kapı kilidi

en uygun fiyatlı parmak izi kapı kilidi ürünlerini şimdi satın alın

Parmak izi kapı kilidi ve biyometrik güvenlik

Biyometrik parmak izi kapı kilidi sistemleri, kapı yönetim kilitleme ürünleri yüksek teknoloji güvenlik cihazları olmakla beraber, kullanıcının parmağını okutması veya şifreyi tuşlaması ile açılan mekanik anahtarlar bütünüdür. Kuruluş güvenliğinde veya kişisel ev güvenliği aşamasında kullanılabilen entegre yapıların tümüne verilen isimdir. Genellikle bu cihazlar, işletmelerde ve rezidanslarda yoğunlukla tercih edilir ve talep görmektedir. Üstün teknolojilerin biyometrik algoritmalarla birleşmesiyle oluşmuş parmak izi kapı kilidi ürünleri, genellikle kapının dışında kaldığınızda, anahtarınızı unuttuğunuzda ve üstünüzde anahtar taşımak istemediğiniz durumlarda imdadınıza yetişir. Biliyoruz ki, cebimizde hergün anahtar taşımak rahatsız edici ve ağırlık yaptığı için yorucu olabiliyor. Sürekli elimizdeki anahtarları kaybetme endişesi ve cebimize koyduğumuz akıllı telefonları çizebilme riskini de göz önünde bulundurmayı unutmayın.

ZKTeco ZKFlex, parmak izi kilidi ürünleriyle kurulumu kolay, vakit kaybını ortadan kaldıran entegrasyona açık cihazlar verilmektedir. İşletmelere sağlamış olduğumuz biyometrik tabanlı parmak izi kilidi ürünleriyle personel takip, erişim geçiş kontrol ve otel sistemlerine uyumluluk garantisi edilmiştir. İşletmelere özel sunabileceğimiz çözümlerin en başında gelen parmak izi kayıt sistemiyle geçiş kontrol, erişim denetimi gibi tüm personelin izlenerek veya müşterilerinizin parmağının tanıtmasıyla plazanıza giriş yapması gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Bu sayede, tüm personelin girişlerini kontrol altında tutarken, standart maaş hesaplama programlarımızla bu hareket verilerini giriş ve çıkış toplamında baz aldığımızda hesaplamak da kolay oluyor. İşletmelere katmış olduğumuz teknoloji öncüsü yazılımlar, cihazlar tüm bu veri akışını sağlarken mevcut sistemlerine entegrasyon kolaylığı da veriyor. ZKSoftware ZKflex, olarak yapmak istediğimiz müşterilerimizin otomasyonu elde etmesi ve vakit kaybını ortadan kaldıran çözümlerle birlikte çalışması. Uyumlu teknolojilerimiz her zaman bunu garanti ederken, sürekli geliştirdiğimiz yeni altyapılar kullanan JAVAFX teknolojilerini barındıran personel devam kontrol sistemi yazılımlarımız elde etmeniz çok kolay.

Güncel kalan teknoloji ve parmak izi kilidi ürünleri

Geniş kapsamlı kullanım kolaylığı, her sektöre uygun olması ve sürekli yenilenmesi aynı zamanda güncel kalması sayesinde piyasadaki diğer yazılımlardan daha iyi  kullanım kolaylığı garanti altında tutulur. Şirketinizin personelini vakit kaybı olmadan takip edin, insan kaynakları personelinin yönetim kolaylıklarını elde etmesini sağlarken sizin için daha önemli olan işlere yoğunlaşmanız da sağlanır. Biyometrik parmak izi kilidi cihazlarımız uygun fiyatla sunulurken, düşük güç tüketimi, elektrik kesintisinde çalışabilme gibi kullanım özelliklerini de sizlere verir. Böylelikle hiç vakit kaybetmeden, işlemlerinizi kesintisiz olarak yapabilmeniz için her şeyi düşünüldü. ZKSoftware biyometrik parmak izi inovasyonu konusunda lider, global pazar payının %75 kısmını kontrol eden güçlü yazılım ve donanım hizmetlerini müşterilere getirmektedir.

Parmak izi  kapı kilidi ürünleri başlıca özellikler

  • Biyometrik kimliğinizin size özel kalması sağlanır.
  • Anahtar, keyfob gibi kayıp olabilecek aksesuarların önüne geçen tasarım
  • Sürekli olarak takip edilebilirlik girişlerde ve çıkışlarda personelin hareketlerini veritabanına aktarma kolaylığı
  • Vakit kaybetmeden erişim geçiş kontrol yapabileceğiniz kısıtlı alanlara yetkili parmak izi kaydı olanların giriş yapabileceği güvenlik çözümleri
  • Her zamankinden daha güvenli ve konforlu kullanım incelikleri
  • Parmak izi kilidi yüksek kapasite de parmak kaydını yapabilir
  • Yaklaşık olarak 1 saniye altında parmak izi doğrulama ile erişim geçiş access kontrol yapın
  • Access kontrol ve pdks sistemlerinin en çok tercih edilen biyometrik doğrulam türü
  • Hybrid çoklu doğrulama ile kart, şifre, yüz okuma ve parmak izini aynı anda kullanabilirsiniz
  • Verileriniz sürekli kapaklı devre parmak izi okuyucular ile güvende kalır

Güvenli akıllı yaşam teknolojilerini sizlere sunmak amacıyla yaptığımız gelişimler, dijital ve inovatif teknolojilerin birleşmesiyle daha etkili hale geliyor. ZKFlex tarafında yazılımsal hizmetlerin süreklilik kazandığı ve müşterilerin taleplerine en uygun biçimde cevap verebilmek için tasarladığımız yazılım hizmetleri bunun kanıtı. Size eşi benzeri bulunmayan global veya yerel anlamda bütün işlemlerinizi yani kısacası personel takip sisteminden talep edilen avantajları sağlayabileceğiniz güçlü çözümler veriyoruz. Kesintisiz hizmet anlayışımızla müşterilerimizin işlemlerine değer katıyoruz. Süreklilik kazanması amacıyla tasarlanan 7/24 mail üzerinden iletişim olanağı sunulurken aynı zamanda mesai saatleri içinde sabit numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazılım kurulum aşamasından, cihaz montajına ve satış öncesi ya da satış sonrası destek kapasitemiz müşterilerimizin en çok ihtiyaç duydukları anda yanında olmamız bizim için çok önemli. Bunu sağlamak adına yazılımlarımıza entegre ettiğimiz canlı destek hizmeti, uzaktan bağlantı ve kullanıcı başlangıç rehberi videolarımız size kolaylıklar sağlar. Kullanımı kolay olan yazılımları daha da kolay hale getirir ve sizi yarı yolda asla bırakmaz.

İletişim

Bizi mesai saatleri içinde arayabilir parmak izi kilidi, personel takip sistemi gibi ürünler hakkında ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Hemen ara!

Ticari sitemiz üzerinden ürünlerimizin fiyatlarını görebilir ve satın alabilirsiniz.

Daha fazlası

Parmak izi okuyucu nedir yazımıza göz atabilirsiniz

Güvenlik çözümleriyle daha güvenli platformlar nasıl oluşturulur inceleyin