Şantiye personel takip sistemi

Şantiye personel takip sistemi gündelik hayatınızı kolaylaştırsın

Yükselen teknoloji odaklı taleplerin artış göstermesi ve buna bağlı olarak yapılan endüstriyel yapılarda çalışan personel takip sistemi gibi ihtiyaçları şantiye kısmında karşılamak gerçekten önemli. ZKSoftware şantiye personel takip sistemi hizmetiyle, bütün endüstrilerin ağır iş yükünü yapan personellerin veya işçi sınıfına ait girişlerde aynı zamanda çıkışlarda bir sorun çıkmaması gerekiyor.

Bunu sağlamak için yaptığımız açık alan personel takip, saha entegrasyonları, şubeler ve ofisler olmak üzere merkezi yönetim hizmetlerini vurguluyoruz. Gelişiminizi hızlı biçimde tamamlayabilmek, verilen inşaat projelerini zamanında yerine getirmek ve eksiksiz olarak anahtar teslim binalar dikebilmek günümüzde daha da kritik değer taşıyor. Şantiye sektöründe gelişimler, yenilikler ve sürekli yeni teknolojilerin dahil edilmesinin yanı sıra bu yapıların çalıştırılan inşaat işçileri tarafından emekle bir yerlere getirilmesi gerekiyor.

Yetenek seviyelerine göre sınıflandırılan şantiye işçilerini kategorilere ayırabilir, şantiyenizdeki personelleri gruplandırabilirsiniz. Örneğin; Hızlı çalışan bir grup işçiyi A Takımı olarak adlandırabilirken, daha yavaş fakat sağlam çalışan işçilerinizi B Takımı diye gruplandırırsınız. Bu yazılım üzerinde yapılabilen işlevler sayesinde her türlü sınıflandırmayı uygulamanız mümkündür.

Peki neden şantiyeler için özellikle personel devam kontrol sistemi tercih edilmelidir? Aslında bunun yanıtını vermek çok basit. Verimliliği artırmak her zaman iyiye işarettir. Her işletmede olduğu gibi şantiye alanlarında verimliliğin en üst düzeye çıkarılırken eksiksiz biçimde tamamlanan projelerin hayata geçirilmesi için adım atmak gerekli. Bütün toplumlarda olduğu gibi şirket politikalarını izlediğimizde, devasa yapıların, binaların, gökdelenlerin hatta sitelerin bile şantiye bazında çalışan işçilerle yapıldığı görülmektedir. Anlamamız gerekir ki, bütün iş gücünü olanaklar dahilinde etkili biçimde şantiye şefi veya yetkili kişi tarafından yönetmezsek projelerimiz hızlı tamamlanmaz.

Vakit kaybını ortadan kaldırmak, maliyetleri düşürmek, çalışan personeli açık alanda kontrol altında tutmak gerçek anlamda verimlilik katar.  Teknolojik araçların daha da artış göstermesiyle her işlemi dijital piyasaya uygun biçimde tasarladığımız ZKFlex şantiye personel takip ürünleri ve sistemi ile hizmetimizi iki kat iyileştirdik. Kapalı alan personel takibini rahat biçimde yapabildiğimiz gibi tüm işlemleri aynı rahatlıkta açık alan şantiye tipi yerlere uygulamamız mümkün.

Pozitif olarak sonuç aldığımız bazı altyapı entegrasyonlarımızda da incelediğimiz gibi, işletmeler, işçiler ve topluluk olarak kesin olarak bildiğimiz yetenekli işçilerin doğması için iyi iş ortamları şart. Bu şartları sağlayabilmek adına personel takip sistemi ürünlerimizi entegre ediyoruz ve hızlı yönetimi ele almanızı sağlıyoruz.

Zamanında işe giriş yapan şantiye personeli size vakit kazandırırken, günlük görevlerini daha iyi yerine getirir. Aksamalar olmaz. Vakit kaybı asla olmaz. Günlük devamsızlık takip hizmetiyle hangi günler işe gelmediğini, şantiye alanında kaç saat mola kullandığını ve işten kaçta ayrıldığını takip etmeniz için tüm grafiksel analitik veriyi sunuyoruz.

Şantiye personel takip sistemi temel özellikler

Şantiye şefi amirlerinin iş yönetimlerine daha iyi odaklandığı, personel takip işlemlerini otomasyona bağladığı teknoloji evreninde yaşamaya başlayabilirsiniz. Gündelik işlerin kısa biçimde zamanlanmış periyodlarda halledildiğinde daha iyi olacağını görebilirsiniz. Temel olarak özellikleri sıralamak gerekirse aşağıdaki gibi olacaktır:

 • Şantiye açık alan personel takip her türlü konforu yönetim kısmına sağlamak için tasarlandı
 • Her personel şantiye alanına zamanında giriş yapar
 • Aktif olarak neredeyse anlık izleme yapabileceğiniz geçiş kontrol sistemleri
 • Boy tipi turnike sistemleri, parmak izi okuyucular, yüz tanıma veya kartlı geçiş cihazlarıyla uyumlu çalışabilme
 • ZKSoftware ZKFlex, bünyesindeki tüm yazılımlarla kesintisiz iletişim kurma
 • Yüksek kapasite kullanıcı depolama
 • Parmak izi verilerini anlık olarak kaydedin
 • Yüz tanıma yanı sıra birden fazla hybrid okuyucuları doğrulama için sağlayın
 • Anti-passback işlevi
 • Yangın senaryoları oluşturun ve bunları binalara dahil edin
 • ZKSoftware destek sistemi üzerinden her zaman destek alabilirsiniz
 • Geçiş kontrol, asansör yetkilendirme ve ziyaretçi takip gibi modülleri entegre kullanın

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, yenilikleri hizmet alanlarımızda yaygınlaştırmak ve müşterilerimizin isteklerini sonuna kadar destekleyebilmek bizim en büyük hedefimiz. ZKSoftware olarak sofistike yazılım arayüzlerini kurarken, kullanıcıların deneyimini asla bozmayan vakit kaybına yol açmayan yenilikçi çözümlere sahip olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Şantiye personel takip sistemi ürünlerimiz kesintisiz hizmeti sağlamak, bütün işçilerin gündelik hareketlerini kontrol altında tutmak ve verimliliği net biçimde oluşturmak için tasarlandı. Bunun için sürekli gelişimleri sürdürüyoruz ve sizlerden gelen geri bildirimleri dikkate alarak yolumuza devam ediyoruz. Şirketinizin başarısı için çalışmak en etkili çözüm yöntemlerimiz arasındadır.

Daha fazla bilgi için güvenlik sistemleri ile ilgili websitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçerek projeleriniz hakkında teknoloji danışmanlığı hizmetimizden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.