Personel avans sistemi

Personel Avans Sistemi

ZKSoftware avans sistemi ile personel tarafında ve alanlarında yapılan değişikliklerin üzerine avans, ceza gibi ek ücret tanımlarını hazırlarsınız. Akıllı personel devam kontrol sistemleri, personel takip gibi dijital ortamda personelin takibinin yapılacağı çözümleri elde etmeniz için tasarım önceliklerini taşıyor. Başlıca kullanım yaygınlığı puantaj hesabı yapan yazılım özelliklerini barındıran işletmelerin tercihlerini şekillendiren ve kısıtlama olmadan tüm işlemlerin uygulandığı hizmet bütünü.

Güvenlik teknolojileri konularındaki çığır açan yeniliklerimiz, sorunlara çözüm üretebilecek kapasitedeki yazılım kadromuzla birleştiğinde, hem giriş-çıkış yapabilen ve aynı zamanda maaş hesaplamayı net aynı zamanda doğru biçimde gerçekleştiren yazılım hizmetleri ortaya çıkıyor. Şirketlere yönelik ürettiğimiz çözümler kapsamında servislerimizi hem çözüm partnerlerimize hemde takip yapmak isteyen kuruluşlara verebiliyoruz.

ZKSoftware yazılımlarıyla avantajı elde edin

Firmaların, rekabetçi ortamda savaştığı, gelişimi sürekli istediği ve bu gelişimi artık geleneksel yöntemler yerine dijital çağın getirisi olan bilgisayar tabanlı işlem bütünlüğünü koruyan hizmetlerle tamamlaması en doğal hakkı. Kuruluşlar için tasarlandı. Devasa yapıların, küçük veya büyük işletmelerin teknik açıdan avantaj elde etmesini sağlayan, hem gelişimini hemde verimliliğini iki katına çıkarmasında destek olan yazılımlarla sinerjiyi oluşturabilirsiniz.

Üreticilerin, devlet kuruluşlarının, kamu alanı ya da özel sektöre göre tasarlanmış personel devam takip sistemi (PDKS) yazılımlarını başarılı bir adım olarak nitelendirmek mümkün. Dijital dünyanın en çok tercih edilen ve yönetimsel kapsamda olmazsa olmazları arasında gelen pdks ürünleriyle yapılarınızı aynı zamanda üretim ve gelişiminizi sürdürmeye devam edin.

Neden personel avans sistemi önem taşır?

ZKSoftware personel avans sistemi kapsamında, yazılım hizmeti olarak sunulmasının başlıca nedeni, işletmelerdeki işçilerin veya çalışanların puantaj hesaplama işlevlerini bilgisayar ortamında gerçekleştirerek hakediş vermek istemeleridir. İşverenler genellikle zorunlu ya da işlerini kolaylaştırmak için bu tarz yazılımlara ilgi duymaktadır. Bizim de aldığımız geri dönüşlere yönelik yatırımlarımız her zaman hizmet genişletilmesi ve kritik başarı getirecek yazılımlar üstünde olmuştur. Şirketlerin başarısını önemsiyoruz. Hem çözüm partnerlerimizi hemde müşterilerimizi destekliyoruz.

Platformun entegre edilmesiyle birlikte, insan kaynakları birimlerinin, muhasebe ve yöneticilerin gelişmiş yaratıcı personel takip olanaklarını çalıştırmaları aynı zamanda kendilerine özel raporlama sistemini tasarlamaları düşünüldü. Özellik genişliği bakımından zengin, hızlı takip işlemlerini, kritik yapıların incelenmesinde ve yürütülme aşamasında personel avans sistemi ile beraber kullanırsınız. Yapılan entegrasyonlar kısa sürede gerçekleşir ve size zaman kazandırır. Uygun maliyetli işlem bütünlüğüne sahip yazılımların topluluğuna adım atın. Çalışma maliyetlerine para ödemezsiniz sadece satın alma aşamasında tek bir seferlik ücret çıkar.

Personel takip sistemi entegrasyon başlıca avantajları

  • Entegrasyon kısa sürede gerçekleşir
  • Yüksek kapasite personel olan yerlerde uygun çalışır
  • Size zaman kazandıran öncelikleri keşfedin
  • Kendinize daha fazla zaman ayırın
  • Kritik yapılarınızdaki personellerin takibi kolaylaşır
  • Cihaz metotlarını çalıştırabilme, çoklu cihazlarla çalışma
  • Kaliteli raporlama sistemiyle kısıtlama olmadan kendi raporlarınızı tasarlayın
  • Hazır raporlama işlevleri
  • Puantaj hesaplama
  • Personel avans sistemi kesintisiz ek ücret tanımı

ZKSoftware blog sayfamızdan yenilikleri takip edebilirsiniz.

Ticari sitemiz üzerinden personel avans sistemi hesaplaması yapan pdks yazılımını şimdi edinin.

Personel maaş takip hakkında daha fazla bilgi.

Çözümlerimiz

Gelişen teknolojiyi takiben yaptığımız üretim aşamasından gelişim aşamasına kadar her alanda hizmet kapasitemizi sürdürdüğümüz yenilikçi pdks anlayışına sürekli eklemeler yapıyoruz. Gelişiminize önem veriyoruz. Şirketlerin devasa yapılarını, küçük işletmeleri veya orta çaplı işletmelere yönelik donanım ve yazılım çözümleri. Üretimini üstlendiğimiz yazılımlarımız sofistike bir o kadar da kolay arayüze sahiptir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve yeniliklerden kısa sürede haberdar olurken ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Zayıf akım projelerinizde, biyometrik çözüm arayışınızda size yardımcı olalım.  Mesai saatlerimiz içinde bizimle iletişime geçebilir veya mail adresimiz üzerinden bizlere 7/24 yazabilirsiniz.