Personel takip sistemi avantajları kullanım incelikleri

Personel takip sistemi kullanım avantajları

Yerel masaüstünüzde güvenli şekilde yönetilen kapalı devre sistemi, personel takip ürünleri ile yönetimlerinin avantajları çok fazla. ZKFlex, personel devam takip sistemi personelinizin yönetimi için en iyi adres olmaya hazır. Arkaplanda kodlama kısımlarını sizin için özelleştirilebilir yapıda tasarlıyoruz,  her müşterimizin değerli verilerine önem veren, isteklerini karşılayan yönetimsel platformları hizmet çatısı altında sunuyoruz. Personel takip sistemi kullanım incelikleri açısından genellikle biyometrik okuyucular yardımıyla tamamlanır. Bu okuyuculara örnek vermek gerekirse; kartlı ve parmak izli okuyucular, yüz tanıma cihazları, avuç içi, damar tanıma ve şifreli terminaller vardır. En yoğun personel işlemlerini tamamlamanız için her türlü işlemi düşündük. Yüz tanıma cihazları, plaza girişlerinde kullanılırken kurulum, montaj ve devreye alma aşaması çok kısa sürelidir. Dakikalar içinde işlemlerinizi çalıştırın, güçlü yönetim platformlarını hazır edin ve aktif olarak sisteminize entegre edin.

Biyometrik Teknoloji Akışı ve Personel Takip

Parmak izi okuma terminalleri, cihazları, okuyucuları ile güçlü kapasitede biyometrik veriyi, size ait olan hareket verisini kapalı devre güvenlikli olarak işletmenizin yazılımlarında tutarsınız. Personel takip sistemi, kullanımı açısından bir çok avantajları beraberinde getiriyor. Tam anlamıyla yönetilebilir, ölçeklenebilir hareket takip hizmeti, işletmenizin iş gücünü iyileştiren yerleşik pdks gelişimini elde edersiniz.

Sorunsuz olarak geçiş yapabileceğiniz ZKFlex serisi işletme seviyesi yazılım ve donanım çözümleri size çok yakın. Geleceğin yazılımı olarak adlandırılabilecek teknoloji piramitini kurabilen ve yazılım tabanında altyapısal çalışmaları en üst düzeye taşıyan ZKFlex yazılım ekibi adaptasyonu gerçekleştirmeye hazır. Hazırladığımız hizmet bütününü global ölçekte kesintisiz biçimde müşterilerimize aktif halde gönderebilmek için bağlantısal modellemeleri takip ediyoruz ve geri bildiriminize önem veriyoruz.

Gelişen teknoloji, demografik veriler, güç ölçücü ve yönlendirici güç dinamiklerini hesaba katarak verimliliğinizi artırmak için yeni hizmetler üzerinde sürekli çalışıyoruz. İnsan kaynakları, muhasebe, personel yönetimi gibi hizmet platformlarını ölçeklenebilir düzeylerde algılayarak, teklif sürecinden anahtar teslim projelere kadar hep yanınızdayız. İşletmelerin karlılık oranlarını %20 seviyesinde artırması planlanan teknolojik yönetim altyapınızı şimdi elde edebilirsiniz.

ZKFlex personel devam kontrol takip sistemi hakkındaki makalemize göz atın.

ZKSoftware blog sayfasını inceleyin ve en yeni güncel biyometrik teknolojileri takip edin.

Üst düzey personel takip sistemi ve gelişmiş avantajları

Geliştirmelerinizi operasyonel verimlilik ile birleştiren yüksek kapasite personel akışını üretkenlik katlarında tamamlayın. Derlediğiniz raporlamaları otomatik olarak gönderimini sağlayın ve hiç olmadığı kadar rahat çalışmaya devam edin. Üst düzey performansı garantileyen, aynı zamanda işletmenin verimlilik seviyelerini iki katına çıkaran bu işletim maliyeti taşımayan hizmetleri dahil edin. Akıcı platformlar genelini kullanın, personelinizin anlık verilerini görüntüleyin, kapalı devre üst düzey güvenlikli yazılımlar ile bilgileriniz asla kaybolmaz veya sızdırılmaz. Kişisel verilerinize değer veriyoruz. Geleneksel kart basma makinalarının yerini alan biyometrik okuyucular tercihlerinize göre şekillenebilir “a-la-carte” mantığıyla ilerlediğimiz derlenmiş yazılım – donanım hizmetlerini istediğiniz özgürlükte seçebilirsiniz. Belli bir kapalı devre sisteme bağlı kalmadan tüm ZKTeco cihazlarıyla çalışabilir, size esneklik katan işletme modellerini tercih edebilirsiniz. Cihaz ve yazılım kısıtlaması olmadan akıcılığı en yüksek performans elementleriyle birleştiren sistemleri çalıştırmanız için her şey dahil.

ZKFlex personel takip sistemi, takip aşamalarını kolaylaştırır ve size akıcı kullanıcı deneyimi sunar. Kolayca güçlü alan denetimi, personel takip işlemleri ve raporlamaları oluşturun aynı zamanda devreye alın. PDKS, access kontrol, yemekhane, personel yönetim sistemi, PYS, ziyaretçi takip, üye takip, gym, kabinet control, bekçi tur  takip sistemi gibi farklı ürünleri popüler özellikleriyle kullanın. Bunları tek bir merkezi yazılım üzerinden ZKTeco ZKBiosecurity serisi yazılım hizmetlerinde dağıtarak windows üzerinde çalıştırın. Daha da ayrıntılı olarak işlem yapmak isterseniz mobil uygulamalarda veya cloud tabanlı güçlü platformları da esneklik katıcı biçimde entegre edebilirsiniz. Yazılımın web arayüzünden her işlemi yönetebilir, çalışanlarınızı görebilir ve takip edersiniz. İş gücü yönetiminin doğru biçimde planlandığından, teknoloji ile uyumlu ilerleyen her işlemin dijitale aktarıldığı dönemde işletme bazı kritik yapılar sürekli ayakta kalmalıdır.

Tam denetimli personel yönetim sistemi özellikleri

 • Yazılım veritabanı MSSQL, MYSQL olarak veya PostgreSQL ZKBiosecurity platformlarında uyumlu olarak çalışır
 • Kullanıcı bazlı yetkilendirme yapılır
 • Maaş hesaplama işlemleri çok kapsamlıdır.
 • Puantaj hesaplama, anlık puantaj veri çekme gibi hizmetleri aktif edebilirsiniz
 • Birbirinden farklı rapor seçenekleriyle yaklaşık 30 farklı rapora erişim sağlayın
 • Denetimli serbestlik işlemlerinizi, geçiş kontrol ve access geçiş kontrol gibi sofistike özellikleri çalıştırın
 • Dahil olarak kullanılan ya da sonradan eklenebilen modüler yapıdaki ziyaretçi takip sistemi yazılımı hizmeti
 • Yazılım lisansınız web üzerinde korunur, felaket senaryolarında tekrar ulaşılabilir durumdadır
 • Biyometrik cihaz, okuyucu kısıtlaması olmadan istediğiniz kadar cihazı yazılım arayüzüne tanıtın ve takip işlemlerinize başlayın
 • Verimliliğinizi iki katına çıkarın
 • En uygun fiyatlı personel takip sistemi ürünleri sağlayıcısı ZKFlex
 • Kurumsal sınıf güvenlik, performans ve üst düzey uyumluluk ile tüm Windows işletim sistemlerine kurulum yapılan yazılımlar bütünü

ZKFlex işletme bazındaki performansınızı kısa sürede artış göstermesi için otomasyonu kurmanıza yardım eder. Destek sistemimiz üzerinden yazılım ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve yeniliklerden haberdar olmak için haberler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Başka sorunuz mu var? Mesai saatleri içinde bize iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.