Kart basma makinası

ZKTeco Kart basma makinası

Satın alın, entegre edin ve kullanmaya başlayın zkteco kart basma makinası cihazlarını işletmenize dahil etmek çok kolay. Kart basma işlemleriyle şirketinizin ofisindeki hareket kayıtlarını görebilirsiniz. Geleneksel kart basma saati cihazlarının aksine kart basma makinası her türlü kart okuyucu türüyle uyumlu olarak kullanıma açıktır. Bu demek oluyor ki hem mifare kart okuyucu olarak temin edilebilir ve aynı zamanda proximity kart okuyucu modelleri mevcuttur.

İşyerinizdeki, veri analizini anlamlı kalıplar haline getirerek aktif olarak çalıştırılabilir durumlarda yönetin. Bunun için kart basma verilerinin bir cihazda bulunduğu ve elinizdeki hareketlerin toplamının yazılıma aktardığı gelişmiş ürünleri hayal edin. Artık bu ürünlerle çalışmak üretiminizi artırmak daha kolay. Böyle bir işlem kapasitesine sahip cihazlarla veri aktarımlarını kısa sürede yapabilir, saniyeler içinde işlemlerinizi yerine getirebilir ve istediğiniz bilgiyi ücretsiz olarak görüntülersiniz. ZKteco tarafında yapılan gelişimlerin süreklilik haline getirildiği biyometrik okuyucular ve kart basma makinası gibi ürünler yaygınlaşmaya başladı.

Bir hareket verisine yanıt verebilmek için bakım gerektirmeyen ve ne kadar kullanırsanız kullanın size sürekli olarak cevap veren, bilgilendiren gelişmiş öğrenme verilerinizi elde etmenize ve dönüştürmenize sağlayan yazılım hizmetlerini görün.

İşyerinizdeki son derece karmaşık yapıları yönetmeniz için büyük adımlar atmanız için yapılan çalışmalara yenisini ekleyin. Gelişmiş sistemleri kolaylıkla kullanırken, satın aldığınız ürünlere para ödeyin ve ekstra maliyet çıkarmadan işlem yürürlülük ve kararlılığını sağlayın. Teknik anlamda sorunlarla karşılaşmadan, ZKFlex yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve sürekli olarak geliştirilmeye devam edilen personel devam kontrol sistemi yazılımlarıyla entegre çalıştırın.

Analizi hemen yapın

Kart basma makinasi yönetimi aşama aşama kayıt edilen cihazların yazılım arayüzünde şekillenmesi ve bilgi akışına dönüşmesiyle hem maaş hesaplama yapılırken hemde aynı zamanda giriş çıkış bilgisi haline dönüşür. Size birden fazla çalışma stilini katabilecek mantıklı işleyişe sahip cihazların, yerel ağınızdaki hareket incelemelerini yaparken size vakit kazandıran raporlama modülünden verileri fiziksel olarak alabilirsiniz.

Fiziksel verilerin önemi gün geçtikçe artıyor, kişilerin maaş raporlarının çıktısını alabilir istediğiniz zaman dosyalayabilirsiniz. Bu sayede tüm verileriniz hem dijital ortamda sizinle olurken hemde aynı zamanda fiziksel olarak dosyalanmış ve talep edildiğinde görüntülenebilir olur. Güçlü veritabanı kullanım özellikleriyle size vakit kazandırmakla kalmıyor ve bilgilerinizi güvenli biçimde kapalı devre sistemlerde korumanızı sağlıyor. Sadece sizin yetkiniz doğrultusunda, yazılım tarafına eklediğiniz kullanıcılar tarafından hareket verilerine erişim sağlanabilir veya yazılımdaki personele müdahale edilebilir. Bunun dışında kimse sizin verilerinize erişim sağlayamaz her bilginiz güvenli biçimde sizinle kalır.

Yüksek kapasite personel kayıt etme özelliği eşi benzeri bulunmayan kullanıcı deneyimi, üst düzey ZKteco kart basma makinası cihazlarıyla çalışma seçenekleriyle binlerce personeli yönetin. Özellikle fabrikaların, otellerin, büyük veya küçük işletmelerin genellikle tercih ettiği cihazları tek seferde çalıştırın ve sürekli olarak kullanın. Kullanım konusunda sorun yaşamadan, süreklilik sağlanan cihazlar ile bakım masraflarından kaçının.

Cihazdaki verilere erişimi sağlarken, her işlemi ayrıntılı olarak takip edebileceğiniz özelleştirilebilir raporları kullanın veya kendi raporunuzu oluşturun kart basma cihazından aldığınız bilgiye göre hareket edin. Personelin puantaj hesabını yapın, maaş hesaplaması ve maaş günlerinde maaşını vermek için kullanabileceğiniz cihazları yönetin. 24 saat kesintisiz olarak çalışan cihazlarımız ile her türlü vardiyalı çalışmaya uygunluk sağlanır. Bu nedenle, bilgilerinizde kayıp olmaz, iletişim kopması, bağlantı sorunları gibi sıkıntıları asla yaşamadan devam edersiniz. Bakım istekleri gerektirmeyen cihazlar ve yazılım hizmetleriyle bilgiye her istediğinizde ulaşırsınız.

Aktarıma dayalı modelleme, personelin girişlerde, çıkışlarda, molalarda ve fazla mesailerdeki parmak basma ya da kart okutma hareketini alarak donanımın hafızasına ekler. Detaylı bireysel kullanıcı bilgilerini inceleyin hareket kayıtlarını görüntüleyin ya da toplu işlemler kısmından birden fazla kullanıcının yani personelinizin günlük giriş-çıkış bilgilerini düzenleyin. Onlara izin tanımlayın. Güçlü toplu yönetim işlem modellerini takip edin. Günlük izin veya saatlik izin gibi farklı seçenekleri uygulayın. Hemen hemen tüm işlemlerinizi yazılım arayüzünde görebileceğiniz gibi, çıktısını alacağınız raporlar da mevcut.

Tüm bunlar ile verimliliğinizi artırabilir, maliyetlerinizi düşürmeniz ve işlerin gelişimi açısından sadece birkaç adımla hepsini yapabilirsiniz.

ZKFlex personel takip sistemi ve kartlı geçiş cihazları hakkında daha fazlasını öğrenin

Görüntüle