Personel maaş takip

personel maaş takip kritik önem taşır

ZKFlex personel maaş takip yazılım hizmeti

Günümüzde bütün işletmelerin personelini takip etmek istediği, taleplerin artış gösterdiği ve personel maaş verme aşamasında herkesin hesaplama programlarına ihtiyaç duyduğu bir gerçektir. Kuruluşların en üst düzey hizmetler kapsamında talep ettikleri, aradıkları çözümler arasında gelen; perosnel takip sistemi (PTS) yani maaş ve puantaj hesaplama işletmenin ilerlemesi için kritik önem taşımaktadır.

Büyük teknolojik imajı oluşturabilmek, yeni nesil sistemler kurmak ve bu kurulan sistemlerin inovasyon ile birleşip  entegre edilebilir hale getirilmesi açısından yoğun istek ve talep olmaktadır.

Otomasyonu sağlayan, teknolojilerin birleşimi, yüksek düzeyde kullanıcı deneyimini hazır etmek gerçekten değerleri artırabilecek seviyededir. İnsan kaynakları yazılımlarını baz alalım; bu yazılımlarda masaüstü yani yerel üzerinde çalışma kolaylığı sunulurken bazı yazılım modellerinde bulut(cloud) ya da webpdks adı altında geçen işlemsel yoğunluğa sahip hizmetler mevcuttur.

Şuanda ZKFlex olarak yerel masaüstü pdks yazılımlarında öncü konumdayız. Bütün taleplere anında yanıt veren, müşterilerimizin isteklerini diğer firmalara göre kısa sürede yanıtlayan yazılım üretcisiyiz. Bu işlemleri yaparken akıcı arayüz, hızlı ve yüksek performans aynı zamanda üstün raporlama ihtiyaçlarını da sonuna kadar karşılıyoruz.

Güçlü Personel maaş takip aşamaları

Güçlü personel devam kontrol sistemi yazılımı, puantaj hesaplama, maaş verme ve takip etme aşamaları gerçekten yorucu olabilir. Bunun farkındayız ve yenilikçi tasarımlarımızla vakit kaybınızı ortadan kaldırmayı planlıyoruz.  Rekabet ortamındaki artan işgücü talepleri, yoğun çalışma tempoları ve fazla mesai kapsamında yapılan işletme bazlı mesai artırımlarını da izleyebilen yazılımlar mevcut.

Çünkü biliyoruz ki işletmeler personel takip olmazsa rekabet ortamında zorlanabilir.  Entegrasyonların tüm işletme yapılarına uyumlu olması, teknoloji odaklı çözümlerin dijital çağa ayak uydurması gibi kriterler mevcut. Doğal olarak ZKFlex ailesi tarafında yaptığımız gelişimleri de işgücü yoğunluğunu azaltıcak biçimde tasarlıyoruz.

Kullanıcı deneyimini kolaylıkla sahiplenmesi hedeflenirken, kuruluş düzeyi personel takip olanaklarını, maaş hesaplama ve bilgi aktarımını tek aşamada tamamlamak önemlidir. Fakat, büyük teknoloji yatırımları kapsamında, her işlevin şirketin gelişimine yardım edeceği düşünüldüğünde, insan perspektifini baz alarak dizaynlarımızı, hizmet kalitemizi tasarlıyoruz. Çünkü bütün işlevlerin en nihayetinde başlangıç ve bitiş noktası kuruluş bazında insandan geçmektedir.

Personelin gündelik olarak girişlerinin ve çıkışlarının yapılmasından fazla mesai ve molalarına kadar tüm aşamaları hareket bazında cihaza aktaran ve bu cihazdaki bilgiyi yazılıma aktaran ağ güvenliği değer taşır. Başarılı biçimde veri aktarım altyapısını kurabilmek için kullanıcılarımızın, organizasyon aşamalarında iş birliği yapması günlük hareket okutmalarını mutlaka tamamlaması gereklidir.

Gelişime adapte olun

Bazı işletmelerde personelin girişlerde parmak okutmadığı ve sadece çıkış yaparken okuttuğu durumlar yaşandı. Böyle olduğunda sağlıklı bir veri akışı oluşturmak imkansızdır. Çünkü personelin devamsızlık yaptığı görülmektedir. Yazılım bunu bilemez ve hesaplayamaz. Yazılımın verimli biçimde hareket kayıtlarını oluşturması, sisteme aktarma süreci gerçekten karmaşık bir altyapıya sahip olabilir. Tabii bu aktarım platformu kullanıcı tarafında karmaşıklık yaratmadan arka planda işlevselliğini yürüttüğü için engel olmayacaktır. Hiçbir kullanıcı deneyimini göz ardı etmeden, tüm olanaklarımızı kullandık ve anlaşılır bir personel maaş takip yazılımı yapmak için çalışmalarımızı sürdürdük. Bunun neticesinde işlemsel kapasitesi gelişmiş, analitik veri çekebilen, özelleştirilebilir rapor tasarlayabileceğiniz akıcı bir yazılım hizmetini ortaya koyduk. Bütün personelinizi her işletmede olduğu gibi takip edebilmeniz ve bunu kağıt kalem olmadan otomasyon halinde yapmanız gerçekten değerli. Sizin değerli vaktinizi boşa harcamayan, gelişime açık, sürekli yenilenen ve güncellenen ZKFlex personel takip ve maaş puantaj hesaplama yazılımlarıyla isteklerinizi  kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. ZKSoftware olarak geliştirdiğimiz teknolojiler a-la-carte yazılım ve donanım hizmetleriyle tamamen hür biçimde kullanıcının isteği doğrultusunda alabileceği ürünler mevcut. Kısıtlama ve paket yazılım mantığıyla ilerlemeden istediğiniz yazılım-donanım bütününe sahip olabilirsiniz. Bunu yaparken asla yüksek maliyet çıkmaz ve uygun fiyatlarla elde etmeniz mümkün.

 

Daha fazla

Bekçi tur takip sistemine göz atın

Havacılıkta access geçiş kontrol nasıl yapılıyor inceleyin