Aktif zaman ve güvenlik yönetimi kontrol sistemleri avantajı

Aktif güvenlik ve zaman kontrol yönetimi incelikleri

ZKTeco ürünleri, gelişmiş segment ürün dalı hizmetleriyle güçlü çözüm ortağınız olmak için aktif zaman kontrol yönetim hizmetini ortaya çıkardı. Yeni nesil teknolojilerin içinde barındırıldığı hizmetlerin ve donanımların bütünüyle müşterilerimize sunduğumuz çağa ayak uydurmak için kesintisiz dijital iletişim mecburi durumda. Bu mecburiyeti tamamlamak adına yaptığımız müşteri bazlı keşifler, bayi hizmetleri, teknoloji danışmanlığı servisleriyle daha iyi altyapıları kullanan biyometrik çözüm noktasıyız. Çözümlerimiz pdks, access geçiş kontrol, zaman yönetim ve Türkiye’de lider konumdaki öncü personel yönetim işlevselliğini kazandırıyoruz.

Her zaman kendini yenileyen sistemlerimiz ve süreklilik katarak gelişen altyapısal formül uygulamalarımız personelinizin takibini ideal boyutlara taşıyor. Vardiyalı sistemler ile uyumlu olarak kullanıma hazır bulunan ZKSoftware ZKFlex, personel devam kontrol sistemi (PDKS) yazılım bütünü ve hizmeti.

Kapılarınızın asla güvensiz kalmaması için tasarlanan manyetik kilitlerimiz, geçiş kontrol ünitelerimiz sınırlı erişim denetimini ortaya çıkarmanıza yardım eder. Dijital işgücü platformlarının hizmet çağının geliştiği sürekli yeniliklerin eklendiği ve kuruluşların bu alanlarda yaptığı ve aldığı adımlara destek olması niteliğinde son derece sofistike işlem bütünlüğü. Bunu başarıyla tamamlamak için, kuruluşların ortak çalışmayı yürütebilmesi, işe zamanında gelmesi, işlevselliği kazandırması ve iş gücünü iki katına çıkarmak adına personel takip sistemi ile koordine olarak insan kaynakları tarafında yönetimin hali hazır aktif edilmesi gerekmektedir. Çünkü günümüzde rekabet ortamının oldukça fazla meydana geldiği senaryolarda aktif biçimde zaman kontrol sistemleri entegrasyonu kritik ilerleme için destek olabiliyor.

Devamlı gelişim

Süreklilik getirici önlemlerin arasında bulunan, yeni nesil teknolojilerin her daim kullanıldığı işletmelerde, dijital deneyim adı altında gelişen kullanıcı tecrübesi her alanda olduğu gibi personel takip sistemlerinde de önemlidir. Yazılımlarımız, pdks, access ve ziyaretçi takip gibi adaptasyon sürecinde kullanıcıyı asla yormayan, vakit kaybını önleyen basit biçimde arayüz olarak sunulan eski sistemlerin yerini rahatlıkla alabilecek yeni nesil platformlardır.

Hangi işlem yoğunluğuna sahip olursanız olun, ZKFlex personel devam takip sistemleri sizin yanınızda olur. Böylelikle otomasyon sağlayabilir ve kritik işlerinizi daha çabuk bitirirsiniz. Tamamlama sürecinde sizin yanınızda olan her türlü ağır personel takip ve yönetim işlerinizi üstlenen ZKFlex ile verileriniz takip altında. Hareket kayıtlarını anlık olarak görüntüleyin. Bu hareket verileriyle rapor almayı öğrenin. Kısa sürede iletişim ve bağlantı ayarlarını yapın. Cihazların iletişimini tamamladıktan sonra parmak izi, yüz tanıma ya da kart okuyucu modunda kullanın.

Avantajlar

  • Aktif olarak yönetilen zaman kontrol bileşenlerini elde edin
  • Personelinizi genel grupta takip edin
  • Bütün personellerinizi vardiyalı olarak gruplara ayırın ve giriş çıkışlarını takip altına alın
  • Uygun maliyetli sistemler ile cebinize zarar vermeyen ürünler
  • Yüksek gelir elde edebileceğiniz ürünlerle kısa sürede kazanç kapınızı artırın
  • İşletmenize gereksinim haline gelen takip seçeneklerini dahil edin
  • Özel rapor tasarlama işleviyle kendi raporunuzu oluşturun
  • Personel girişlerini, çıkışları, takip çizelgelerini ve maaşlarını hesaplayın
  • Otomasyonu sağlayın

Visible light ürünlerimizi inceleyin

Erişim geçiş kontrol blog yazımıza göz atın

Otomatik olarak yapılan işlemler, hızlı veri transferi, cihaz ekleme, binlerce biyometrik okuyucular ile sorunsuz ve kesintisiz takip etme olanaklarını gözden geçirin. Böylelikle kısa sürede işletmenize karlılık getirin. Çalışanlarınız zamanında işe gelsin ve vakit kaybı hiçbir zaman olmasın. Hızlı raporlama avantajlarıyla kendi özel raporunuzu oluşturun ve çıkartın. Tasarladığınız raporu favorilere ekleyin, istediğiniz  zaman o raporu kullanın. Personel raporlarının yanı sıra, maaş pusulası, puantaj gibi karışık işlemleri yerine getiren yazılımlarla çalışın. Bu işlemlerin hepsini tek bir yazılım platformu üstünden tamamlayın. Size ayrılan değerli vakti daha iyi kullanın. Önemli işlerinize odaklanırken, gelişimini tamamlamış personel devam kontrol sistemi ürünlerinin otomatik çalışmasını seyredin. Zamanlanmış görevler ile istediğiniz zaman veri aktarımı yapılsın ve rapora dönüştürülsün. Siz sadece rapor alma işlemini yaparsınız gerisine asla karışmazsınız. Uygun fiyatlı pdks cihazları, personel devam kontrol sistemleri ve access geçiş kontrol yazılımlarını şimdi elde edin.

Kısa sürede gelişiminize katkıda bulunması tasarlanan bu yazılımlar ve donanım bütünlerini elde edin. En önemli kritik yapılarınızın mülk güvenliğini sağlarken zaman yönetimini de aktifleştirin. İşçi odaklı, personel takip yönetimi kategorilerini sahiplenin. Günlük işlemleriniz daha kısa sürsün, personeliniz daha hızlı ve verimli çalışsın.