Bekçi Tur Takip Sistemi Temel özellikleri

Bekçi Tur Takip Sistemi

ZKFlex bekçi tur ürünleri günümüzün ideal çalışma ortamı yazılım ve donanım hizmetlerini oluşturan mülkünüzü koruma aşamasını artıran güçlü ürünlerdir. Eskiden kalma, kağıt, kalem not alma üzerine kurulu sistemlerin geride kaldığını düşünmek için artık geç değil. Bekçi tur takip sistemi, bekçilerinizin en hızlı biçimde tur sürelerini tamamlarken güvenliği garanti altına alması için altyapıyı oluşturmaktadır. Oldukça düşük maliyetli sistemlerin bütünü geleceğe yatırım yapmanız açısından işletme bazlı, koruma önlemlerini en üst düzeyde hazır hale getirir. Aktif olarak kullanılan yazılım arayüzü üstünden verileri dijitale çevirin. İstediğiniz durumlarda bekçi tur takip sistemi üstünde yaptığınız raporlamalarla bu verilere ulaşın ve görmek istediğiniz bilgiyi açığa çıkarın. Son zamanlarda yapılan yeni teknolojik atılımlara daha fazla ivme kazandırmak için ZKFlex,  güçlü web tabanlı tur takip sürelerini çıkaran, mobil üstünden erişimi kolaylaştıran güçlendirilmiş segment bazlı devriye kontrolü hazırlar.

Hali hazırda kullandığınız bekçilerinizin, daha iyi tur atmalarını sağlarken, zaman kaybı ve süre kayıplarını ortadan kaldırın. Üstelik bunları yeni sistemlerimiz ile tamamlayın ve değerli vaktinizi boşa harcamayın. Her işletme için bekçi tur sistemi, neredeyse gerçek zamanlı olarak takip edilen personel takip platformlarını hazırlayın.  Bekçilerinizin nerede olduklarını, hangi saatlerde ve sürelerde hangi bölgeleri gezdiğini rahatlıkla anlayın.

Kolaylıkla yönetilebilen yazılım gücü sayesinde fiziksel ve dijital verilerinizin karışıma geçtiğini görebilirsiniz. İşletmelerin en çok hassaslıkla takip ettikleri durumlardan biri olan mülk güvenliği, hırsızlık girişimlerini önlerken sizin maliyet düşürme odak noktanız olabilir. Bu yüzden ZKFlex bekçi tur takip sistemi yönetim modülleri ortam denetlemeyi etkili biçimde hazırlamanıza yardım eder. ZKFlex, ZKGuard gibi bekçi yönetim platformları merkezinde dijital erişim noktalarını çalıştırın ve akıllı tur kontrol kalemi ile tur noktalarından oluşan etrafınızdaki hareket noktalarını inceleyin. Bekçi tur sayesinde, bu kontrol noktalarının yanıt vermesini sağlayan tur kalemleriyle iletişime geçirin ve bunun yanı sıra daha hızlı ve basit bir deneyim için verilerin incelenmesi de etkileşime açıktır. Kısacası, bekçi tur takip sistemi, bekçilerinizin çalışma stiline uygunluğu, ölçeklenebilir devriye kontrol sürelerini hazırlarken aynı zamanda bu süreleri daha iyiye taşımanıza destek olur. Örneğin; daha erken gezmesi gereken noktaları oyalanmadan bitirmesi için gereken herşeyi veri merkezinde görmeniz mümkündür.

Güvenlik bekçi amirleri tarafından incelenen raporlarda daha iyi hesaplamalar yapabilir, bu hesaplamalar doğrultusunda nasıl kısa sürede güçlü ve etkili tur vakitlerine erişebileceğinizin testini yapabilirsiniz.

ZKGuard bekçi tur ile ilgili bilgilerin olduğu yeni websitemizi keşfedin

Bekçi Tur Takip Sistemi Başlıca özellikler

  • ZKGuard, ZKFlex bekçi tur takip sistemleri birinci sınıf donanımlardan oluşur
  • Kolay kullanımı sayesinde kısa sürede öğrenmeniz sağlanır ve sistemi aktif hale getirirsiniz
  • Zaman kaybını ortadan kaldıran güçlü cihaz ve yazılım ilişkisi
  • 000 Nokta kontrolünü cihaz kapasitesinde saklar
  • Yazılım arayüzü kullanım kolaylığı sağlarken sizlere en üst düzey işlem kapasitesini verir
  • Darbelere karşı oldukça dayanıklı yapısı hasar görmesini engeller
  • Suya dayanıklı sistem yapısı kötü kullanımın önüne geçmenize izin verir
  • Manyetik usb bağlantısı ile su alma riski olmaz ve kullanımı sağlam kablo yapısı hasar görmez
  • Kılıf, adaptör, kontrol noktası gibi ilave parçalar standart olarak kullanıcılara verilir
  • Tek şarj süresi 30 gün boyunca devriye tur yapmanıza olanak tanır

ZKFlex bekçi tur sistemleri yeni gelişen teknolojileri doğru olarak yükseltilmiştir. ZKSoftware bünyesindeki ar-ge yazılım geliştirme ekipleri tarafından tasarlanan yeni nesil yazılımlar sayesinde eksiksiz biçimde işlemlerinizi yürütmeniz çok kolay. Yüksek kapasite veri tabanı özellikleri en yoğun bekçilere sahip işletmelere dahi sorunsuz biçimde yardım eder. Performansı ve dayanıklılığı garanti altında tutmak için sizin yerinize otomatik güncellemeleri alabileceğiniz yapılar, kullanıcıya özel tasarlanabilir raporlamalara sahip personel takip çözümleri hizmetleri. İşlem ve yedekleme için performans kaybı yaşamadan eşsiz biçimde hızlı ve yüksek kullanılabilirlik katan veritabanı yedekleme bölümünü elde edin.

 

Sizi Arayalım

ZKFlex personel devam kontrol sistemleri, erişim geçiş kontrol ve bekçi tur takip sistemi gibi ürünler hakkında satın alma bilgi edinme gibi taleplerinize yanıt verelim.

Mesai saatleri içinde sizi arayalım.