Personel Devam Programı

Personel Devam Programı

ZKFlex personel devam programı, şirketinize en yeni hizmetleri eklemek için ZKSoftware ailesinde yerini aldı.

İş dünyasındaki teknolojik gelişimler, kullanıcılara sürekli olarak zorluklar, farklı tecrübeler veya üzücü deneyimler sağlayabiliyor. Bağımsız çalışma platformlarını oluşturmak,  insan ilişkilerini güçlendirmek ve bunu işi yansıtmak oldukça önemlidir. Kuruluşların işletme genelindeki performansını artırmayı istemek her iş geliştiricinin, insan kaynakları yönetiminin ve üretim aşamasındaki hizmetlerin kararlılığı için gereklidir.

Günümüzde, kişisel hayatımızdaki karmaşıkları basitleştirmek, iş gücümüzü daha da yükseltmek ve günlük olarak yaptığımız çalışmaların verimini yükseltmek amacıyla çeşitli iş modellerine yöneliyoruz. Bunlardan en önemlisi olan personel devam programı ile gerçek zamanlı olarak çalışanlarınızın girişlerini ve çıkışlarını kontrol altında tutarsınız.

Tam anlamıyla yönetimsel özellikleri hizmet bazında çalışanların giriş hareketlerini izleme ve çıkış hareketlerini ya da fazla mesailerini raporlayıp görüntüleme yapmak çok önemli olabilir. Dijital teknolojilerin yenilenmesi hayatımıza sürekli yenilikler getirmesi, iş gücümüzün oldukça verimli seviyelere ulaşması için yapılan tecrübesel ve deneyim tabanlı detaylar önemlidir. Bu önemi kaybetmemek, yenilikleri entegre etmek ve adapte olarak stratejiler tasarlamayı el verişli hale getiren personel devam programlarını elde edin.

Bilgisayarınıza kısa sürede kurulumu yapılan, karmaşıklığı ortadan kaldıran, maliyetlerinizi düşüren en uygun fiyatlı pdks programı ürünleriyle çalışmak eskisinden daha kolay.

Geleneksel işletme yönetim platformlarında kağıt ve kalem ile girilen verilerin yerini alan hareket bilgilerini anlık edinme, otomatik raporlama gibi özellikleri keşfedin. İmza atma işlemleri, veri doldurma, elle kağıt imzalama, not alma gibi geleneksel eski tür veri toplama işlemlerini artık geride bırakabilir ve önünüze bakabilirsiniz. Dijital çağın evrimleştiği sürekli olarak yeniliklerin olduğu bu dünya da global anlamda takip yapabileceğiniz her noktadan personelin giriş çıkışlarını izlemenize olanak veren pdks sistemlerini elinizin altında tutun. İstediğiniz raporlama seçeneklerini kullanın, gelişmiş işlem kapasitesine sahip, hızlı, ölçeklenebilir ve tepkime süreleri gerçek zamanlı olan neredeyse anlık olarak veri akışını tahminsel değil tam anlamıyla edinin.

Kuruluşunuzun değerini olumlu yönde etkileyin

İşletmenizin tolerans seviyelerini artıran, çalışma kapasitesini yenileyen ve süreklilik halinde geri dönüşe çeviren iş gücü tecrübesini aynı zamanda işletme geneli iletişimi ve üretimi artırın. Modern jenerasyona özel yapılan çalışmalar, hizmetler ve gelişim kapasitesi artırılmış güvenlikli uygulamaların sayısı gün geçtikçe artıyor.

Modernizasyondan geçen yazılımlardan ziyade artık altyapısal anlamda size en özgür zaman kontrol inceliklerini sağlayan, aktif olarak kullanılan ve lider niteliği taşıyan dijitalleştirilmiş hizmetlerin kapasitesini kullanın. Fiziksel personel takip sistemleri, erişim geçiş kontrol, hareket yönetimleri ve veri akış işlemleri tek adımda gerçekleştirilebilir.

İşletme odaklı işlerinizi personel devam programı yapsın

ZKSoftware, ZKFlex personel takip hizmetleri, otomasyonu işletmelere kazandırmak için otomatik veri aktarımı, hızlı mail gönderimi, hazır raporlamalar ve tasarlanabilir raporları akıcı biçimde sağlar. Görsel olarak görüntüleyebileceğiniz grafiksel tablolar ile, infografik bilgi akışlarıyla tam hakimiyet kurabileceğiniz sistemler çalıştırın. Her lokasyonu kontrol edebileceğiniz diğer ofislerinizi inceleme altında tutmanızı sağlayan, branch officelere göre tasarlanabilir yapılar elinizin altında.

Bunu doğru biçimde yapmak için ZKflex, sistemi üstüne cihazları kayıt etmeniz yeterli. Geri kalan işlemleri, günlük hareketlerin girişlerini ve çıkışlarını kesintisiz biçimde alırsınız. Bunu yaparken ekstra maliyet ödemeden satın aldığınız cihazlar ve yazılım hizmeti  bütününde gerçekleştirin. Başka lisans ücreti ödemeyin, çünkü ZKFlex olarak kesintisiz hizmeti garanti altında tutmamız çok önemli. Yüksek segment, ulaştırılabilir, ölçeklenebilir ve veriyi izleyebilir yapıda hizmetleri sağlayın. Kuruluşunuzun personelini sizin kontrolünüz altında olan yazılımlarla izleyin, yönetin, gelişimine katkıda bulunan önerilerde bulunun. Bu sayede maliyetleriniz minimuma inerken, gelir oranlarınızı ciddi düzeylere taşırsınız. En iyi iş gücü tecrübesini elde etmeniz için asla kaçırmamanız gereken önemli hareket verileri, kritik yapıların işlemesi için gerekli bilgilere anında erişim sağlayın. Sistemlerin dizaynı itibariyle, çalışabilirlik, yönetim ve öğrenim kısımlarına vakit kaybetmeden sahip olursunuz.

Personel devam kontrol programı iş gücünüze yardım etsin

ZKFlex personel devam kontrol takip sistemi programı, işlevi bakımından size en iyi özellikleri kayıpsız biçimde sağlarken, giriş çıkış verilerini her zaman elinizin altında tutmanız için bilgilendirmeleri yapar. Otomasyonu sağlayan, hızlı, vakit kaybetmeden en çok veri transferini yapın. Kısa sürede işletmeniz maliyetlerini düşürsün ve çalışanlarınız daha etkili görevlerini yerine getirsin.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

ZKFlex bilgilendirme merkezine göz atın.

ZKSoftware ticari sitemizi ziyaret edin ve ürünleri hemen alın.

İşletme geneli yönetimi elde edin