Mifare kart okuyucu

Mifare Kart Okuyucu Sistemi

 

ZKTeco ZKFlex, kart okuyucu mifare sistemleri ile genişletilmiş personel takibini bir arada sunarken aynı zamanda çeşitli biyometrik çözümlerin hızlandırılmasında öncü rolü üstleniyor. Yüksek segment cihazların yanı sıra, tüm işletmelerin taleplerine ve isteklerine uyumlu çeşitli ve detaylı ürün portföyü ile yıllardır hizmet vermekteyiz. ZKTeco mifare  cihazları, bilgiyi 13.56MHz veri akışı ile tutabilir ve elde edilen verinin çoklu kullanıcılar tarafından geçiş kontrolüne ya da personel takip işlemlerinde devreye alınmasına izin verir. Saat bazında takip edilebilen personel devam kontrol sistemi yazılımları, vardiyalandırma işlemleri ve personel akışını neredeyse anlık olarak takip etmenize izin veren sistemleri denetlerken kolaylıkları görün. Elde ettiğiniz verilerin kısıtlama olmadan, çeşitli biçimlerde aktarıldığını ve hızlandırılmış veri aktarım, transfer gibi işlemleri detaylıca inceleyin.

Size zaman kazandıran, kolaylık sağlayan, maliyetlerinizi yüksek oranda düşüren biyometrik okuyucular, mifare kart okuyucu sistemi ve yazılım entegrasyonlarını geleceğe göre şekillenebilen sistemlerle elde edin. Kuruluşların en çok endişe duyduğu veri kayıpları, hassas bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi gibi sebeplerin önüne geçin. Detaylı olarak inceleyebileceğiniz sistemlerimiz ile ne kadar güvende olduğunuzu kendiniz incelersiniz.

İşlemsel bütünlüğü yüksek olan, size istediğiniz düzeyde veriyi kısa sürede sunan, personelin akışlarını koruyabildiğiniz ve personelin takibini rahatlıkla yaptığınız sistemlere uygun fiyatla sahip olursunuz. Fiyatlandırma açısından size sunduğumuz öncelikler ile cihaz ve yazılım başına maliyetiniz çıkar. Bunun dışında ürünlere ekstra ödeme yapmazsınız. Maliyetlerinizi ciddi oranda düşürmemize izin verin. Kullanmaya başlayacağınız mifare kart okuyucu ürünleri çeşitli şekillerde tasarım inceliklerine sahip olabilir ve yüksek kapasite kullanıcı kayıt aşamasına izin verir. Böylelikle yoğun insan akışlarının yaşandığı şirketlerin kısıtlama olmadan tüm personelini sisteme kayıt etme olanağı mevcuttur.

Projelerinizde 7/24 kesintisiz hizmet veren mifare kart okuma sistemi ve okuyucu ürünleri gündelik iş hayatınızı kolaylaştırır. Detaylı olarak personelin her giriş-çıkış hareketini inceleyebileceğiniz gibi güvenlik protokolünüzü de buna uyumlu olarak artırmış olursunuz. ZKflex personel devam kontrol sistemi yazılım hizmetiyle uyumlu olarak çalışan ZKteco mifare kart okuyucu ürünleri yine ZKSoftware ve ZK Teco gibi firmaların ürünleri kapsamında entegre edilmşitir.

SDK kütüphane dosyalarını ücretsiz olarak alabilir ve kendi geliştirmiş olduğunuz yazılımlarla birlikte kullanmak için dahil edersiniz. Üstelik bunu yaparken hiçbir ücret ödemezsiniz.

Mifare kart okuyucu avantajları

  • Üzerine bilgi girişi yapılabilen kartlardır
  • 13.56 MHz frekansında çalışır
  • Kesintisiz devamlı çalışma işlemlerine uygun olması için ZKTeco ürünleri kullanılmaktadır
  • Güçlü, aktarım hızı yüksek, gelişmiş düzey personel takip olanaklarına sahiptir
  • SilkID parmak izi, yeni nesil ZKFinger algoritmalı, çoklu doğrulama yetkisine sahip cihazlarla birlikte kullanılır
  • Green label, Visible light gibi ürünlerde opsiyonel olarak mifare kart okuyucu modülü bulunmaktadır
  • SDK desteği mevcuttur
  • Yeni nesil ZKFlex yazılımı ile entegre kullanılır

Yetkilendirme seçenekleri, detaylı personel yönetimi, kişi takibi, zaman kontrol, yüksek düzeyde işlem kapasitesine sahip sektörde lider, öncü ve aktif olarak zaman kontrol sistemi özelliklerini barındıran mifare kart okuyucu cihazlarını keşfedin. Sizlere süreklilik katacağını düşündüğümüz, yenilikçi teknoloji öğelerini barındıran ve kısıtlama olmadan dahil edebileceğiniz sistemler sürekli güncelleniyor. Aksaklık yaşanmadan, verimliliği iki katına çıkarın, personelinizin iş gücü performansını doğrudan olumlu olarak etkileyin. Kazanç oranınızı artırırken, müşterilerinizin sizleri daha çok aramasını sağlayın ve teknolojinin biyometrik güçle buluşmasını izleyin. Biyometrik okuyucular, personel devam kontrol takip sistemleri, access geçiş kontrol konusunda uzman ekibimiz sürekli olarak size destek vermeye hazır.

En ideal ürünlerin tedariğinde, projelerinize göre şekillenen yazılım ve donanım gereksinimlerini karşılıyoruz. Neden daha iyisini alabilirken, başka firmalara yönelip vakit kaybediyorsunuz? ZKflex ailesi olarak size etkili çözümleri sunmamıza izin verin ve karlılık oranınızın artışını aynı zamanda işgücü performansı yükselmesine tanık olun. Verdiğimiz ürünler her zaman yüksek kalite gücü ortaya çıkarması için tasarlanmıştır.

İletişim

Daha fazla bilgi alın.

Blog sayfamızı inceleyin.

Ticari sitemiz üzerinden yeni ürünleri ve tüm yazılımlarımızı satın alabilirsiniz.