Kart basma saati

ZKTeco Kart Basma Saati

kart basma saati

Endüstriyel yapıların, kuruluşların, büyük veya küçük çaplı işletmelerin sürekli gelişime ayak uydurması, yenilikleri test etmesi ve sistemlerine dahil etmesi için zkteco kart basma saati, personel takibi ve bunun benzeri donanımları dahil ettiği görülmüştür. Dengeyi kurmak açısından, işletme yenilenmesini, personelin verimlilik düzeyinin artması kritik önem arz eder. Analitik veriye ulaşılan, bütün veriyi tek bir yerde toplayabildiğiniz, kesintisiz iletişime izin veren cihaz ve donanım bütünleriyle verimlilik kazanmak mümkün. Elde edilen güçlü ve ölçeklenebilir yazılım hizmetleriyle bu verileri daha hızlı biçimde kazanca çevirmek için asla zaman kaybetmeyin.

Günümüzde çeşitli şekillerde veri alma metotları gelişmişken, personel yönetimi, takibi ve analizi her şekilde mümkün olabiliyor fakat alınan verilerin doğruluk payları tartışılır. ZKflex personel devam kontrol sistemi, saati bazında takip olanağı sunarken aynı zamanda kart basma saati ve parmak izi okuyucu gibi çeşitli yöntemlerin kullanımına da izin verir. Otomasyon mutlaka olması gereken yerlere gitmeli ki, kolaylıkların kapısını açmak için yapılan yeni teknoloji personel devam kontrol ürünlerini elde etmek daha basit olsun.

Personel maaş takip yazımız

Erişim geçiş kontrol sistemleri

Bekçi tur hakkında detaylı bilgi

Cihazların linux tabanlı işletim sistemleri, sorunsuz yapıları, güvenli olması her müşteri için mutlaka aranan özellikler arasındadır. Kart basma saati cihazlarımız en üst düzey donanımlardan oluşmakla beraber, network veya usb arayüzlü iletişim modüllerine ev sahipliği yapmaktadır. Dijital gelişime ayak uyduran şirketlerin veya küçük ya da orta çaplı işletmelerin tüm isteklerine uygun fiyatlı çözümler üretmeye hazırız. Hizmet kapasitemiz her geçen dün daha da artıyor ve müşterilerimize ulaşmak, bayi ağımıza  verdiğimiz hizmeti artırmak daha da uygun hale gelmektedir.

Şirketlerin kart basma saati ihtiyaçlarını karşılamak adına ZKTeco firması ile çalıştığımız ve partner olduğumuz projelerimiz var. Çözüm odaklı gidilen, partnerlik aşamasında sürekli olarak biyometrik cihazlar, Otopark sistemleri, xray cihazları ve daha fazla güvenlik sistemiyle ürün gamımız yenileniyor. Bayilerimizden gelen talepleri hızlı biçimde yanıtlayarak onlara istemiş oldukları kartlı geçiş ünitelerini, terminalleri, kart basma saati gibi çeşitli ürün portföyüne sahiptir.

Avantajlar

  • Kart basma saati çoklu doğrulamaya izin verir
  • Yüksek kapasite tanıma gücü ile 500 ve üzeri personel kaydı
  • 100.000 log kapasitesine kadar personel hareketini tutan cihazlar
  • ZKFlex personel devam kontrol sistemi yazılımlarıyla uyumlu
  • USB ile veri aktarım
  • Yerel ağınıza bağlanıp TCP/IP ile yazılım haberleşmeyi sağlar
  • Access kontrol işlevi
  • Kilit ve turnike açma işlevi
  • Kart, şifre ve parmak izi gibi modüllere sahip okuyucular

ZKFlex, daha önce de belirtildiği gibi müşterilerin eşsiz raporlama hizmetlerine sahip olması, keskin bilgilendirme ve analitik veri çekme platformlarını akıllı güvenlik teknolojileri kapsamında elde etmesine izin veriyor. Geri bildirimler doğrultusunda devamlılık katılarak geliştirilen, akıllı teknoloji dijital evrim ürünlerini son iterasyonlarla görüntüleyin. Kullanıcıların, kullanıcı deneyimi açısından en iyi ve eşi benzeri bulunmayan tecrübeyi elde etmesini istiyoruz. Bunun için çalıştığımız, yeni nesil çözümleri çıkarttığımız platformlar mevcuttur. ZKflex gücünü JAVAFX arayüzü, JAVA altyapısı ve Microsoft SQL veritabanından alır. Tercihlere göre ücretsiz yazılımlar veya hafif sürümler de hazırlanır. Müşterilerin zaman kontrol isteklerini aktif olarak karşılayabilen lider firma konumundayız. Sektörün ne istediğini biliyoruz ve başarılı çözümler üretmek için sürekli çalışıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz her geçen gün kendini yenileyen personel devam takip sistemi yazılımları, biyometrik okuyucular, güvenlik sistemleri ile kuruluşunuza gereken değeri kısa sürede verin. WEB PDKS yazılımlarımız, yerel masaüstü uygulamalarımız ve mobil aplikasyonlarımız çeşitlilik katar. Otomasyonu sağladığınız, hizmet kapasitesi geniş, çoklu cihazlarla sorunsuz biçimde çalışan ve cihaz sınırlaması olmadan bu işlemleri yapabilirsiniz. Elde ettiğini verileri raporlama kısmında görüntüleyebilir aynı zamanda bu raporlamaları çıktı alarak fiziksel doküman haline getirirsiniz. Her türlü işlemi kısa sürede gerçekleştirebilen ZKFlex personel devam kontrol sistemi ve ZKTeco kart basma saati cihazlarını şimdi elde edin. Kart okuyucu cihazlarımız Mifare & Proximity olarak bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi

Hemen sizi arayalım ve yeniliklerden haberdar olurken ücretsiz pdks yazılımı teklifi gönderelim.

ZKSoftware blog sayfamızı ziyaret edin.