ZKSoftware PDKS ve Access Kontrol Sistemleri

ZKSoftware personel takip ile çalışanlarınızı takip edin

Günümüzde işletmelerin en çok ihtiyacı olan personel devam takip ve sürdürülebilirlik gibi kritik kaynakları ZKSoftware ile kolaylıkla yönetin. İşletmenizin uç noktalarına kadar yerel olarak personel takibini hızlıca tamamlayabilirsiniz ve bunu tek merkezden yapın.

ZKSoftware PDKS, ZKFlex üzerinde derlenmiş, tam merkezi yönetim elementlerini barındıran hizmettir. Personel devam takip, access geçiş kontrol ve modüler yapısıyla işletmelere hizmet ya da kendi çalışanlarına erişim kontrol uygulayan hayati önem taşıyan cihazları yöneten sistemlerdir. Yazılımlarımız, belirli iş güçlerini sunucularınız ya da bireysel bilgisayar üzerinde kurulumu basitçe tamamlanarak yönetmenize olanak verir. ZKSoftware pdks ve access kontrol kullanıcılara diğer yazılımlara göre daha hızlı tepkime süresi verir ve uzun süren hesaplama işlemlerini saniyeler içinde çalıştırır.

Güvenli PDKS Takip Donanımı: Personel takip altyapılarını destekleyen linux tabanlı ya da android cihazlarla çalışın

Çalışma Zamanı: Daha fazla veri aktarım ve yönetim esnekliği elde etmeniz için ZKSoftware lisansını kullanın, önizleme yapın ve test edin

Arayüz: ZKSoftware pdks hizmetlerinin ya da ZKFlex merkezi personel takip işlevselliğini ortaya çıkaran bütünleşik kapsayıcılar

Raporlama: Çeşitli rapor türlerine anında pdks modülü tarafında erişin ve çıktı alın. Detaylı raporlama seçeneklerimize sahip olabilir veya kendi ZKSoftware rapor oluşturma sisteminizi kullanın

ZKSoftware yönetim şablonu

Yerelde derlenen ve geliştirilen modüler yapıdaki işletme yüklerini (kaynaklarını) içinde çalıştırın. Analize dayalı bir modüler yapı personel takip sistemi kontrolü yapmak için insan kaynakları departmanında daha fazla odaklanabilecek vakitler bulun. İşletmenizin personellerini girişlerini, çıkışlarını, izinlerini tek bir merkez altında takip edin. Örneğin personelinizin giriş ve çıkış hareketlerini otomatik veri transferi modüler yapısıyla anında cihaz bağlantısını sağlayıp veritabanına aktarın. Tarih bazında hareket kaydı, devamsızlık raporu gibi bölümlerden saniyeler içinde görüntüleyin. Bir sorun olduğunu algılarsanız veya belirlediğiniz giriş saatinin dışında hareket olursa uyarı ya da hatalı giriş olarak görebilirsiniz.

Zaman hırsızlığına son veren işletmesel çözümlerle gelen ZKSoftware olarak iş takip giriş çıkış parametrelerini en ince hassasiyete dayanarak hazırlıyoruz. Uzman yazılım ekibimiz sizin için olan en güçlü çözümleri her gün daha da geliştirerek hazırlıyor. Verimliliğinizi artıran, işletmenizin performansını ölçen ve yükselten ürünlerimiz tam anlamıyla istekler doğrultusunda birikiyor.

Büyüyen altyapımız ile pdks ve access gibi personel kontrol elementlerini uçtan uca eksiksiz kullanmanız için tasarlıyoruz.

ZKFlex personel devam kontrol sistemi (PDKS) yazılımını sipariş edin.

Çözüm üretme aşamasını basitleştirelim

ZKSoftware tarafında pdks, access, yemekhane vb modüler yapıdaki ürünlerimizi kullanırken projelerinize tam uyumlu olmasına ve altyapısal özelliklere senkronize çalışmasına dikkat ediyoruz. Sunduğumuz teknolojiler en son gelişime açık yapıda bulunmakla beraber geleceğe yönelik yatırımlarımız tam anlamıyla insan kaynakları yazılımlarına entegre çalışır. Güçlü, dinamik, akıcı ve stabil platformlara hizmet veren tutarlı olmasının yanı sıra PDKS, Access konusunda tecrübemizle bilgisayar tarafında kolay anlaşılan işlevsel uygulamalar. Mevcut iş gücü geliştirici ZKSoftware PDKS yazılımları ve cihazları bildiğiniz bilgisayar tecrübesiyle anında kullanın. Eğitim süreci çok kısa olan ve pdks yazılımı arayüzüne rahatlıkla adapte olabileceğiniz öğrenim aşamaları.

Size zaman kazandıran işletmenize karlılık yüzdesi artırıcı düzeylerde anında öğrenebileceğiniz güçlü yazılımlar. Kompleks ama kullanıcı arayüzünde bir o kadar da basit teknolojileri deneyimleyin. Yazılımlarımız bilgisayarınızı asla yormaz ve performans kaybı oluşturmaz. Yüzlerce test ve senaryolar üstünde yapılan başarılı sonuçlarla sürekli gelişime açık ürünler.

zksoftware ile herşey güvende

ZKSoftware Gerçek Zamanlı Takip

Veri akışı ve hareket kayıtları oluşturma arasında bulunan gecikmeleri ortadan kaldıran iş gücü için önemli uygulamalar. Bizim sizlere verdiğimiz başarınızı artırma yönündeki değerimiz ile kritik uygulamalarınızı sürekli olarak çalıştırırsınız. Personelinizin giriş verileri lokal yazılım veritabanında saklanırken, lisans numarası, kullanıcı kimliği gibi size özel veriler cloud üstünde saklanır. İstediğiniz zaman felaket senaryolarında yeniden ulaşıma açık ve bilgisayarınız çöktüğünde tekrar indirilip kurulabilir yapıda olmaktadır. Lisans kaybetme durumunuzda bizi aramanıza gerek kalmadan tek tıklamayla kendiniz aktifleştirebilir ve dakikalar içinde işinize geri dönebilirsiniz. PDKS yazılım çözümlerimizi, kartlı geçiş, yüz tanıma / okuma, parmak izi tanıma, avuç içi okuma ve turnike sistemleriyle sorunsuz uygulayın ve entegre edin.

Gerçek zamanlı takip özellikleri veri akışını ve kaydını canlı izleme kısmında giriş aşamalarını incelemenize yarar. Kimlerin işletmenize hangi saat aralıklarında girdiğini akıcı veri akışı platformunda izleyebilirsiniz. Yönetim paneli kısmı çalışanların günlük hareketlerini de kapı bazında listeler.  Gerçek zamanlı maaş hesaplaması yapmak için anında parmak izi okuyucu cihazlarından aktarılır. ZKSoftware PDKS ve access geçiş kontrol sistemleri olarak Türkiye’nin öncü personel takip hizmetlerini sağlıyoruz. Teknolojimiz Türkiye genelinde 3.500 bayii ve yüksek kapasitede son kullanıcıya hizmet veren bayilerimizle Ülke çapında personel takip yapılmasını kolaylaştırıyor.

Sektör lideri çözümlerimiz güvenlik protokolünüzü geliştirirken maliyetlerinizi düşürür ve çalışanlarınızın size olan hizmet kalitesini artırır. Entegrasyon sürecinde kolaylıklar sağlayan inovasyon getirici, kullanım kolaylığı, süreklilik ve devamlılık veren işlevsellikler.

 

Kolaylık sağlaması için tasarlandı

Kuruluşunuzun en etkili verimlilik kaynağı olması, sektör lideri ihtiyaçları giderici gelişim platformu.  Yeni jenerasyon teknoloji bileşenleriyle üretilen yazılım ve cihaz sistemlerimizi yakından takip edebilirsiniz. Analiz aşamalarında çalışan takibini daha kolay hale getiren anlık olarak reaksiyon verebileceğiniz istatistiksel verilere bakın. Fiziksel, sanal ve bulut odaklı çözümlerimiz işletmelere veri güvenliğini uygulama ve cihaz bazlı sunuyor.

İşletmenizin zor görünen personel takip unsurlarını alıyoruz basitleştiren akıcı iş gücüne çeviriyoruz. Tamamen görüntülü ve kontrol yönetimi sizin elinizde olan pdks ürünleri. Bütün kuruluş içi insan trafiğini görüntüleyebilir, pdks cihazları kurulan noktalarda girişleri dakika dakika veya anlık olarak izlersiniz. Merkez ofisinizde, branch ofislerde, evinizde, dışarıda ve internetin olduğu heryerde bağlanabilir sisteminize göz atarsınız. Akıllı dil seçenekleri çoklu destekleme politikalarına göre hareket eder ve sadece Türkçe değil, İngilizce, Fransızca, Arapça dil seçeneklerini dahil eder. Güçlü kolay yönetim araçları size tam anlamıyla akıcılık sunarken, vakit kaybını ve zaman hırsızlığını engellemenizi sağlar.

ZKSoftware PDKS istikrarlı kazanç getirisi

ZKSoftware pdks personel devam takip ve access gibi yönetimi kolay olan işletme takip unsurlarını sofistike kontrol uygulamalarıyla derinlemesine görmenizi ve işletme genelinde takip yapmanıza fırsat verir. Personel devam takip işlemleri zor olmak mecburiyetinde değil. BT departmanı tarafından sınırları zorlayan geçiş kontrol, parmak izi, yüz okuma cihazlarını anında devreye alın ve vakit kazanın. Kurulum kolaylığı sağlayan bütünleşik sistemlerimizle all-in-one teknolojilerini günümüzdeki kompleks yapıların dışında, güvenliği artırılmış olarak kurabilirsiniz.
ZKSoftware personel devam kontrol yazılımı size basitliği getiren, genel kullanım kolaylıkları ve ana işlemleri yürütebilen yüksek kapasite bilgi işlem sistemleri sağlar. Bütün personelinize yazılım bazında özlük bilgilerini girebilir, not bırakabilir, maaşlar bilgilerini yazabilir ve hesaplamasını yapmasını sağlarsınız.Görüp görebileceğiniz en eşsiz uygulamayı çalıştırmaya, cihaz senkronizasyonu aşamasında otomatik arama seçeneğiyle altyapınıza bağlı ürünlerimizi kolayca bulmanın keyfini yaşayın.

Global ürün pazarında sistemlerimizi tercih eden çözüm partnerlerimize orta asya, doğu ve büyük pazarlara sektörün öncüsü olarak pdks çözümlerimizi getirdik. Esnek raporlama seçeneklerimizle başka yazılım aramanıza gerek kalmadan gündelik işlerinize daha iyi odaklanırsınız. Kolaylıkla rapor çekebilir, otomatik olarak bu raporu belirlediğiniz mail adreslerine iletin.

Her türlü ihtiyacınıza yönelik tek noktadan çözüm sunabildiğimiz gibi personel takip konusunda verimliliğinizi artıran, yenilikçi teknoloji odaklı gelişim platformlarını kuruyoruz. Yalnızca tek yazılım üstünde herşeyi kontrol edebildiğiniz kurumsal yapıda yazılım çözümlerini hayal edin ve artık gerçek olduğunu görün.

 

Kartlı geçiş sistemleri

ZKSoftware kartlı geçiş sistemleriyle beraber çalışın, kapı kontrol konusunda uzun yıllar süren tecrübemizle erişim kontrol gibi işlemleri rahatlıkla entegre etmeniz için var. Bu sayede işletmenizin erişime kısıtlı alanlarını dakikalar içinde oluşturabilir, kapı sınırlamaları getirebilirsiniz. Tam anlamıyla yönetim kapasitelerini sizin elinizde olduğunu düşünün. Büyük ölçekte hizmet işlevini yürütebileceğiniz, güvenliğinizi fiziki anlamda ya da dijital birimlerde sağladığınız güvenli yaşam teknolojileri. Son zamanlarda artan hırsızılık olaylarına, haneye izinsiz giriş gibi tehlikeleri elektrikli kilit ve kartlı geçiş sistemleri ürünlerimizle engelliyoruz. Mülkünüze gelebilecek hasarları olmadan önlemeniz için ZKSoftware kartlı geçiş sistemlerimiz faydalı koruma seçeneklerine yakından göz atın.

Kartlı geçiş sistemleri faydaları

 1. Kartlı geçiş sistemleri, proximity veya mifare akıllı kartları kullanır
 2. Akıllı temassız kartlar yardımıyla erişim geçiş kontrol her zaman güvenli gerçekleşir
 3. Canlı-izleme yazılım kontrol paneli üstünden kesintisiz giriş bilgilerini kart detayına kadar görüntüleme
 4.  USB kart okuyucu ürünlerimizle toplu çalışan ekleme işlevi daha hızlı ve kolay
 5. Barkod tarama gibi eski ve klasikleşmiş kısıtlı kullanımın önüne geçer
 6. Aynı anda tek bir kartı tarama yapan barkod okuyucuların yaşattığı zaman kaybını geride bırakır
 7. Akıllı temassız RFID çözümleriyle uzak mesafeden kart okuma yapabilirsiniz(5-10cm)
 8. Radio frekans kullanılarak işlevini tamamlar
 9. Özel belirlenen kişiye ait kart ID kimliği ile herkesin eşsiz numarası olur
 10. Çoğu kart okuyucu çözümleri kart üzerine okuma/yazma yapar
 11. Kart okuyucular insan etkileşimine gerek kalmadan okuma senaryolarını uygulayabilir

Dış ve iç ortamlarda suya dayanıklı modelleriyle ZKSoftware kart okuyucu sistemleri ve geçiş kontrol ürünleriyle kolay kurulum yapın. Orta veya büyük çaplı işletmeler kullanabildiği gibi küçük çaplı kuruluşlar da işlevselliğinden faydalanır.

Yüksek düzey doğruluk

Yüksek doğruluk oranına sahip, stabil, hızlı, okuma mesafesi karakteristiğine ve düşük güç tüketimini elde edin. Tek noktaya anında kurulum yapabileceğiniz sadece ağ bağlantısı ve enerji takılmasıyla saniyeler içinde kullanın.
Kartlı geçiş kontrol cihazlarımız led aydınlatma, onaylanmış geçişlerde yeşil ışıklı uyarı ve geçersiz girişlerde kırmızı uyarı sistemini devreye alır. Bunun dışında sesli uyarma mekanizmasını da kullanın.

Wiegand haberleşme yöntemleriyle bütün access geçiş kontrol cihazlarımız size esnek, ölçeklenebilir işletme boyutu fiziksel güvenlik sunuyor. Akıllı kartlar, anahtarlıklar, çoklu doğrulama modları, şifreli ve kartlı bütünleşik erişim çözümlerini dahil edin. 125KHz proximity antenler ya da 13.56 Mifare sistemleri ile işletmenizin taleplerine yönelik geliştirilmiş okuyucuları uygulayın.

ZKSoftware kartlı geçiş sistemleri merkezi idare uygulamasıyla bütün cihazlarınızı, şirketinizi genel anlamda kontrol etmeniz için hazır durumda bekler. Kendi geliştirme kartlı geçiş ürün gamınızı dahil ederken, turnike sistemlerine takılabilen kart okuyucuları, işletme girişlerinde kullanın. Tripod turnike sistemleri, boy turnikeleri, hızlı geçiş optik sistemler ile aynı anda veya farklı bağlantılar kurarak aktif edebilirsiniz.  Access geçiş kontrol paneli inbio serisi kontrol yönetim panelleri, ZKTeco cihazları, ZKSoftware yazılımları, ZKFlex personel devam kontrol sistemi çatısı altında çalışır ve anında kullanıcıya erişim kısıtlaması sağlamasında izin verir.

Bütün hizmetleri bölümlendirin, sadece istediğiniz kısımları çalıştırın, aktif olarak zaman kontrol yönetimi gibi işletmeye kritik önem taşıyan BT özelliklerini son gücüne kadar hayata geçirin.

ZKSoftware parmak izi okuma sistemleri

Parmak izi okuyucu sistemi, hassas ışığa duyarlı mikro-çip yardımıyla dijital resim üretir. Yani okutulan parmağın dijital ortamda görselini bilgisayar tarafına aktarır. Bilgisayar sistemi bu görsel veriyi analiz eder ve sadece parmak izi görüntüsünü seçer sonra sofistike karmaşık düzeyde uygulanan yazılımsal işlemlerle parmak izi verisini kodlara dönüştürür.

ZKSoftware parmak izi okuyucu cihazları işlevi itibariyle kullanıcılara biyometrik teknoloji özelliklerini verir. Etkili güvenlik önlemlerini oluşturmanız kod güvenliği açısından ciddi önem taşır. Bu sayede parmak izi okuyucular ile güvenli çalışan takibi yapabilirken, access geçiş kontrol gibi kapı bazlı veya turnike bazlı geçişlere de izin veren sistemleri kurabilirsiniz. Biyometrik teknolojiler hayatımıza girdiği gibi yaygın anlamda kullanım genişliğine sahip oldular.

Gün geçtikçe daha fazla alanda yaygınlaşan biyometrik parmak izi okuma sistemleri, insanların düşündüğü gibi değil. Talep odaklı projelerinize göre şekillenme özgürlüğüne sahip biyometrik tabanlı zaman kontrol sistemleri sunuyoruz. Aşağıda verilen örneklerde biyometrik teknolojilerin kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgiyi alabileceğiniz maddeleri sıraladık:

1. Havaalanı güvenliği

Parmak izi okuyucu ile tanıma büyük çaplı havaalanlarında yıllardır kullanıma açıktır. Parmağın kayıt altına alınması ile ve parmak verisi taramayla yapılan girişleri kontrol altında tutmak istenildiğinde bu işleme başvuruluyor. İşleme başlamadan önce parmak okuma yöntemini kullanarak personellerin girişlerini ve mesailerini başlattığı bu uygulama ile daha hızlı hizmet kalitesi gerçekleştirildi. Uzun sıralarda beklemek yerine, parmak izi algoritmalı hızlı geçiş kapıları kullanılarak sıradan geçebilir ve uçağa erişim sağlayabilen yapıda güvenlik protokolü devreye alındı. Yazılım tarafında parmak verisi tanımlanarak geçiş izini verilen personelin işlemlerini kolaylıkla yapması için bilgileri veritabanı tarafında eşleştirilerek parmak izi okuyucu cihazından aktarılması sağlanır.

2. Bina ve Plaza Erişimi

Biyometrik parmak izi okuyucuların yardımıyla yapılan bina giriş işlevi aslında yeni sayılmaz. Birçok yüksek güvenlik önlemlerini taşıyan binaların biyometrik teknolojilere yıllardır önem verdiği ve kullandığı bilinir. Sadece yetkili kişilerin binalara erişimi sağlanması gerektiğinde en güvenli ve hassas noktalara adım atması biyometrik okuyucular ile gerçekleşir.

3. Araçlar için biyometrik teknoloji

Biyometrik teknoloji kullanan araçların sayısı gittikçe artış göstermiştir. Parmak izi okuma sistemini benimseyen ve sistemlerine entegre eden teknoloji odaklı otomotiv üreticileri tarafından sıklıkla kullanılan bu parmak okuma cihazları sayesinde bütün araç içi bölmelere güvenlikli erişim sağlanır. Diğer bir yöntem ise; ses algılama ile bluetooth veya eğlence sistemlerini senkronize biçimde aktif etmeye yarıyor. Aracın kapısını açmak için dahi parmak izi verisi kullanılabiliyor.

4. Okullar

Geçen yıl yapılan araştırmalar kapsamında biyometrik parmak izi okuma ürünleri ve sistemleri okul girişlerinde turnikelere talep yoğunluğundan dolayı takıldığı öğrenilmiştir. Gelişen teknolojilere ayak uyduran genç nesillerimizin büyümesine ve yetişmesine yardım eden değerli okullarımızda da biyometrik cihazlar kullanılır. Öğrenci takip okul sistemi adı altında turnike sistemleri, sınıf güvenliği ve öğrenci takibi gibi unsurları yerine getirmek ve kullanmak için uygulama altına alınır. Konferans salonlarında eğitime başlayan öğretmenlerin konferans öncesi parmak izini okutarak anlatım yapmaları, okullarda sınıfa giren öğrencilerin tanıtma yapıp sıraları oturmaları bunlara örnek verilebilir.

 

Parmak izi okuyucu genel özellikler

Küçük veya büyük çaplı işletmelerin genel olarak oldukça sık talep ettiği parmak izi okuyucu sistemleri ve çoklu doğrulama cihazları ürünlerini tam anlamıyla size sunuyoruz. Gelişmiş optik sensörüne sahip cihazlarımız, yüksek kalitede parmak izi verisi görüntü bilgisini kayıt altına alma işlemini saniyeler içinde yapar. Çiziğe dayanıklı yüzey tarama alanının uzun süreler kesintisiz ve yüksek doğrulukta çalışmasını garanti eder. Yoğun personel akışı olan işletmelerin tercih edebileceği güvenilir ürünlerimiz birinci sınıf kalitede üretilir.  Herhangi bir zorluk olmadan çalışanlarınızı takip edin. Islak, yaş, kusurlu, kuru, okuması zor olan parmakları yüksek algılama kapasitesi ve güvencesiyle okuyabilirsiniz.

Parmak izi cihazları işlevi

 1. Yüksek performans, bakım gerektirmeyen özgürce kullanabildiğiniz sensör ve cihaz etkileşimi.
 2. Çizilmeye, darbeye, titreşime ve diğer çevre etkenlerine dayanıklı cihazlar.
 3. Bütün ZKSoftware bünyesindeki yazılımlarla entegre edilebilir yapıda olması
 4. Otomatik parmak izi verisi aktarımı yapın
 5. Cihazlar arası parmak izi şablonlarını ve kullanıcı bilgilerini gönderin
 6. Opsiyonel stand işleviyle montaj kolaylığı
 7. USB bağlantısı
 8. RS485 iletişim türü
 9. TCP/IP Network tabanlı giriş
 10. WiFi modülü (Bazı cihazlarda opsiyonel)
 11. Akıllı yakalama ve SilkID teknolojileri

Biyometrik parmak izi teknolojileri günlük yaşantınızı ve iş hayatınızı kolaylaştırır. ZKSoftware parmak izi sistemleri ve pdks ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen bizi ziyaret edin.

ZKSoftware Access Geçiş Kontrol

Erişim geçiş kontrol yıllardır yaygın biçimde bütün işletmelerin, güvenlik ihtiyacı duyan herkesin odak noktası olmuştur. Tamamen esnek ve geliştirilebilir güvenlik elementlerini dahil etmeniz artık daha kolay. İşletme genelinde hassas noktaları, odaları, sunucuları ZKSoftware access geçiş kontrol hizmetleri ile koruyun. Kullanılan güvenlik protokolünü ve şifreleme bilgilerini uçtan uca sizin yönetiminizde esnek biçimde tasarlayın ve gizli kılın.

zksoftware güvenlik

Access control işletme korumaya uyumlu

Güvenli işletme hazırlama platformunda tasarladığımız uygulamalarımız fiziksel güvenlik access gibi ihtiyaçlara yönelik fikirlerimizle size kolaylıklar sağlıyoruz. Şirketinizin kritik yapıdaki bölgelerini korumak için gerekli donanım ve yazılım bütününe sahibiz. Önemli donanımlarınızı erişim yasağı olan alanlarınızı kontrol paneli yönetim modüllerinde (Access) sağlanan küçük kontrol mekanizmanızı hazır edin. Ekranınızda yaptığınız küçük değişimlerle devasa yapılarınızı, kuruluşlarınızı veya ufak alanları merkezi koruma altına alabilirsiniz.

Daha fazla güvenlik ve tehdit engelleme için ZKSoftware access uygulamalarından yararlanarak ZKTime, ZKFlex, ZKbiosecurity gibi güvenli denetim sistemleriyle çalışın. Her işletmenin daha fazla güvenceyi elde edebilmesi en doğal hakkı. Biz bunu bilerek harekete geçiyoruz ve müşterilerimize sahip olabilecekleri en geliştirilebilir ürünleri tedarik ediyoruz. Yerli üretimi yazılımlarımız ile temel güvenlik ihtiyaçlarınıza proje aşamasında destek sağlıyoruz.

Donanımlarımız ve yerli üretim yazılım platformlarımızla tüketicilerimizin Türkiye’de sadece ZKSoftware olarak sunulan özel destek sistemiyle hizmet ağımızı büyütüyoruz.  ZKFlex güvenlik yönetimi kalkanı tarafından hassas odalarınızı 7/24 kısıtlamanızı, sadece üst düzey yetki seviyesi erişimini kullanan kişilerin girmesini sağlayın. ZKFlex’e ya da güvenli geçiş kontrol ve hareket canlı-izleme çözümümüze yönlendirin.

Performans geliştirin

Şirketinizin çalışanları sizin en önemli kaynağınız bunun farkındayız. Şirket içindeki işletme varlıklarını gelişim aşamasında takip edebilmeniz için girişlerini ve çıkışlarını doğru hesaplayan yazılımlara ihtiyacınız var. Genel sistemsel özelliklerini tam performans kullanan ve gecikme süresi sıfıra yakın ürünlerimizle bu mümkün. ZKFlex PDKS, belirlenmiş, tanıtılmış kullanıcıların uygun biyometrik veriler kapsamında takibini yapabilirken paranızın cebinizde kalması ve zarar etmenizi önlemek için sürekli çalışır. Veri aktarım kısmında veri transferi yaparak hareket kayıtlarını çekebilir, maaş hesaplama sistemi sayesinde kimin ne kadar maaş hakedilişi olduğunu ölçebilirsiniz. Puantaj sistemi gelişmiş olan yazılımımız yönetim merkezlerinde, personel takip ve insan kaynakları gibi bölümlerin daha iyi etkileşim kurmasını hedefler.

ZKFlex pdks ile daha fazla global yönetim elde edin, dayanıklılık için kendini sürekli açık tutan, enerji tasarrufu moduyla da kullanılmadığında kapatabilen biyometrik cihazlarımız mevcut. Enerji tüketimini minimum indirerek maliyetlerinizi düşüren, piyasadaki diğer cihazların aksine sürekli veri akışını sisteminizi yormadan bitirebilen teknolojik ürünler topluluğu.

Mülkiyet koruması aktif edilsin

ZKSoftware access geçiş kontrol kullanırsanız kapılarınız, hassas noktalarınız, bina girişleriniz ve daha fazla bölgeyi yönetim yazılımı sağlamanız, yapılandırmanız kolaylaşır. Bakım gerektirmeyen geçiş kontrol sistemlerimizle dakikalar içinde yeni erişim kuralları ve departmanlar oluşturabilir ve erişim noktalarını tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Erişimin yetkilendirme ayarları sizde kalır. Gerektiğinde kapı geçiş kontrol bölümlerinize ve kurallarınıza işçilerinizin esnekliğine göre izinler tanımlarsınız. Yazılım hiçbir zaman doğrudan erişime izin vermez. Sizin belirlediğiniz kurallara göre işletme kapılarını ve geçişleri görevini sürdürsün.

ZKSoftware sizleri, koruma ihtiyacınız ister dijital alanda, ister fiziksel güvenlik yaşamınızı ya da tüm işletmenizin erişimini korumak yönünde olsun, fark etmez. Tüm güvenlik çözümlerine sahip olduğumuz doğrudur.

İşletmeniz çok değerlidir, şirketinize birinci sınıf access geçiş kontrol güvenliğini sağlayın. ZKSoftware ile access control izinsiz girişleri devre dışı bırakırken, kapıları takip ederken, canlı izleme  yaparken ve personelinize yetkilendirme tanımlarken korur. Ayrıca ek güvenlik koruması, personel takibi, yemekhane yönetimi, spor salonu üye takip gibi modülleri güvenli şekilde konfigüre eder ve izinsiz geçiş önlemeye yardımcı olur.

2019 yılında koruma güvenlik ve access gibi çözümlerimiz, geçtiğimiz yıla göre birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Tüketici güvenlik elektroniği ürünlerimiz hepsinden daha fazla güvenlik sınıfı işletmelere sağlıyor. Yani artık bu güçlü ürünleri daha etkili hale getirilmiş olarak kullanabilirsiniz. ZKSoftware access güvenlik denetimi daha iyi hale getirilmek için bünyesindeki yazılımcılardan destek alıyor.

Stabil

Çözümlerimiz önceden de stabil ve etkiliydi ancak şimdi daha performans odaklı dengeli çalışıyor. Elektronik koruma sektöründe tüketicilerimize güvenlik çözümlerimizi sunduğumuz süreçte, tüm ürünlerimizi daha dengeli olması için ayarlıyoruz. Ayrıca ürünlerimizin dengeli ve eksiksiz olmasının diğer sebebi windows işletim sisteminizden az bellek ve kaynak tüketiyor olmasıdır. Yazılım kurulum süreçlerimiz yarıya indi. Bildirimler ve güncelleştirmeleri otomatik olarak sisteminize düşmesini sağlıyoruz. Kısacası size zaman kazandıracak yeniliklere izin veriyoruz.

Fiziki Koruma

Cihazlarımız, eskiden tehdit fiziki düzeyde engelleme ve az sayıda devre dışı kalma hatalarıyla en çok tercih edilen access kontrol sistemleriydi. Yeni nesil Green label ve visible light derin öğrenim kullanan access kontrol yapan cihazlarımız 2019 yılında birçok açıdan iyileştirildi ve akıllı hale getirildi. TCP/IP ağ bağlantılı cihazlarımız tamamen işletmeye getirdiği yüksek kapasite kişi ekleme, parmak izi, yüz okuma verisi kayıt altında tutma seçeneklerini artırdı. Bu sayede bir kişi kaydettiğinizde, büyük kapasiteli holdinglerde, fabrikalarda ve işletmelerde kişi kapasitesi sorunu kalmıyor. Tüm şartnamelerle uyumluluk gösteren düzeyde yenilik ve özellikleri barındırması devlet odaklı projelerinizde ihtiyaç karşılama oranını %50 değerinde yükseltti.

Access kontrol paneli, merkez geçiş yönetim yazılımı tarafında modüler olarak bulunan sürekli yenilenen, geliştirilen sistem seçenekleriyle de yangın senaryoları oluşturabilir WEB tabanlı PDKS yapabilirsiniz. Web tabanlı ZKBiosecurity yazılımlarımız ile HTTPS güvenli protokolü üzerinden açacağınız ve her noktadan ulaşmanızın mümkün olduğu internet bağlantısı gerektiren ürünlerle çalışın.

Güçlü Access tercihleri

Modern güvenlik teknolojileri, kötü niyetli insanların kuruluş güvenliğine olan saldırı ve zorla giriş oranlarının artmasıyla teknolojik açıdan evrim geçirmiştir. Bu tehditlerle mücadele etmek için çeşitli yöntemlere başvurulur. Kartlı geçiş, parmak izli okuma, yüz tanıma, avuç içi algılama, boy turnikeleri, x-ray, kapı dedektörü vb. gelişmiş algoritmalar kullanılan ürünlerimiz yazılımlarla haberleşebilir. Yazılım yönetimi kapsamında size access geçiş kontrolü ZKSoftware tarafından en iyi biçimde ve şekillerde sağlarız.

Hırsızlık girişimi, kötü amaçlı zorla kullanım, izinsiz geçişler, açıkçası ZKSoftware olarak hoşumuza gitmeyen ve engellemek için hizmetlerimizi geliştirdiğimiz konular arasındadır.
2019 yılında yaptığımız devrim niteliğindeki yazılım departmanı odaklı yatırımlarımızla kullanıcılarımıza üstün erişim geçiş kontrol seçeneklerinin olduğu ZKSoftware tek merkez üstünden yönetim platformunu hazırladık. Donanımlarınızı, yazılımlarımızla koruyabilir geniş bir ürün gamı yelpazesine sahip olan biyometrik ürün zincirini dakikalar içinde devreye alıp kullanabilirsiniz. Bütün hazırladığınız erişim kontrol kurallarını esnek biçimde işletmenize uyarlayın, kötü amaçlı insanların eline geçmesini engelleyin. Hassas bilgileriniz kesinlikle korunma altında tutulurken, fiziki güvenlik suçlarıyla mücadelede bir adım önde olun. Her zaman emniyeti elden bırakmayan çözümlerimizi takip edilebilirlik seviyesinde inceleyin.

Bilgi koruma

Şirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız işletme giriş noktalarını, odaları, hassas yerleri denetleyin ve bunların güvenli olmasını sağlayın. Kolay kategorilendirme ve tümleşik gerçek zamanlı yönetim izleme özelliklerine kadar çeşitli ZKFlex bilgi koruma özellikleriyle, nerede kimin geçiş yaptığını veya kimle etkileşim sağladığını hangi odalara izinsiz girmeye çalıştığını her zaman daha iyi görün.

Şirketinizin hassaslık düzeyine göre geçiş tercihleri belirleyin. İşletmeniz hassaslık düzeyine sahip sınıflandırma, kategori oluşturma, geçiş saatleri oluşturmaya yönelik ilkeler hazırlayın. ZKFlex access kontrol ile kategori bazında tam otomatik olarak, kullanıcıya yönelik veya geçiş kapılarına göre sınıflandırılmış temel altyapınızı kurun.

Her zaman korumayı açık bırakın, kontrol paneliniz sessizce görevini yerine getirsin. Bağlantı kopması yaşandığı durumlarda size uyarı versin. Geçiş kapılarının 7 gün 24 saat aktif zaman ve kontrol olasılıklarını değerlendiren kapı erişimi denetleme mekanizmasına sahip olabilirsiniz. Bağımsız cihazlarımız veya kontrol paneline bağlı slave okuyucular ile tam koruma için bilgileri girmeniz yeterli. Personeli kayıt altında tutun, kaydedilmeyen kişiler o istediğiniz kapılara giriş yapamasın.

 

ZKSoftware Entegrasyon seçeneklerini gözden geçirin

ZKSoftware neredeyse tüm işletmelerin klasik veya gelişmiş kapı geçiş kontrol taleplerine yanıt veren seviyede ürünler tedarik eder. Çok daha iyi çalışan güvenlik özelliklerini kullanan yazılımlarımızı hemen kullanmaya başlayın. Bu sayede işletme koruması tamamen sizin istediğiniz parametreler doğrultusunda gelişsin, evrim geçirsin, tam koruma ile mülkünüzün başına gelecek zararları engelleyin.  İstikrarlı güvenlik yönetimi ZKSoftware Access geçiş ile daha mümkün.

Sıkı güvenlik önlemleri alınması geliştirdiğimiz teknolojiyi ve çözümü uç noktalara kadar dağıtılabilir olması gibi tedariği kolaylaştıran ürünlerle sağlayın. Türkiye’nin öncü güvenlik markası olarak yüksek maliyetleri ve teknik sorunları ortadan kaldıran tam koruma sistemlerimiz kapılarınızı güvenli yapar. Şifreli kapı kilidi, parmak izli geçiş seçenekleri ülkemizde büyük ilgi görüyor. Bu son yıllarda ihtiyaç sadece yerel yazılımlar değil, web tabanlı ürünlere yönelik de artış gösteriyor. Güvenlik açıklarını kapatabileceğiniz ve izinsiz haneye girişleri, mülk zararı gibi tehditleri gerçek zamanlı tespit eden bir fiziki güvenlik çözümü hizmeti.

İhtiyacınız olan personel takip özelliklerini anında etkinleştirin, güvenliğinizi sağlayan çeşitli fiziksel ve altyapısal denetimlerden faydalanın.

Ölçeklenebilir

Küçük ve orta çaplı işletmeler için teknik BT yetersizliğinin ciddi bir problem olduğunun farkındayız. Biz bu konuda 2008 yılından beri yaptığımız merkezi yönetim access ürünleri ve güvenlik tecrübemizle işletmelerde ortaya çıkan fiziki sistem açıklarını kapatmak için müşterilerimize kolay ve anlaşılır yazılım çözümleri sunuyoruz. Aynı anda gerektiği zaman bizden Türkiye’ de eşi benzeri olmayan destek seviyesini anında sunan ekiplerle geliyoruz. Bu sayede, güvenlik denetimlerinin belirli aralıklarla değil kontrol panellerimiz ve standalone cihazlarımızla gerçek zamanlı yapabiliyoruz. Bizim için kuruluşunuzun başarısı ve güvenliği çok değerli. Sürekli kontrol edilmesi gereken işlevsel faaliyetlere sahip güvenlik önlemleriyle artık sizin mülkünüze hiçbir zarar gelmemesini sağlayabiliriz.

Yazılım olarak ZKSoftware access, erişim kontrol, zktime gibi full lisanslı ya da ücretsiz modellerimiz mevcut. Ürünlerimiz tüm işletmelere dahil olabilecek adaptif entegrasyon tercihleriyle, kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir ürünler haline geldi. Daha önceden kalma bilgisayar bilgi birikimi gerekmeden hemen anlayabilirsiniz.

Neden ZKSoftware biometrik teknolojileri tercih edilmeli?

Günümüzde biyometrik teknolojilere olan talep sürekli artış gösteriyor. Doğrulama, kimlik onaylama ve tanımlama gibi kritik teknolojik elementler süreklilik kazandığı gibi her yıl yeni ürünler çıkıyor. Biyolojik veriyi kullanarak her kişinin kendine ait olan parmak izi özel verisi hata payına izin vermeden entegre edilebilir. Ana sebeplerden biri ise; biyometrik hizmetleri sektörü her yıl gelişim gösterebilir ve 2022 yılına kadar 3 katına çıkabilecek düzeyde üstün rakamlar elde edebilir.

Çok fazla talep olduğunu gördüğümüz biyometrik parmak izi sektörü, hizmet bakımından işletmelere ve devlet kurumlarına yatırım yapabilecekleri entegre edilebilir sistemler haline gelmiştir. Dengesiz olmayan, teknolojiyi kapınıza kadar getiren, size özel geliştirilmiş biyometrik servislerin en büyük artısı, uygun fiyatlı olması, ekstra ücret çıkarılmaması ve satın alma modelinin iç ortam ya da dış ortama göre değişkenlik göstermemesi. İşletmelerin para akışını ya da harcamalarının minimum kısmını oluşturabilecek hizmetler ile biyometrik cihazlar kalite ve kontrol açısından üstünlük kurmanızı sağlıyor.

Aldığınız ürünlerin servisini ve hizmetini ekiplerimiz tarafından teknik ya da yazılım anlamında tam olarak karşılıyoruz. Desteklenebilir olan bu sistemlerimiz güncelleme, yükseltme bakım ve güvenlik açısından yazılımlarla donatıldığı için kullanıcılara sorun oluşturmaz. Ödediğiniz hizmeti kesintisiz alabilmeniz ve söz verilen ürünlere sahip olabilmeniz riski minimuma indirirken, uygun maliyetlerle kimlik doğrulama modellerine ev sahipliği yapıyor.

ZKSoftware ile daha kolay

Klasik biyometrik doğrulama ürünlerinin yanı sıra ZKFlex, ZKSoftware yazılım çözümleriyle size zaman kazandırmayı, vakit kaybetmeden, uygun maliyet ve fiyatla güçlü çözümler üretiyoruz. PDKS konusunda yıllar süren başarımız  ve araştırmalarımız ile all-in-one diye adlandırılabilen tek nokta üzerinden kontrol edilebilen akıcı ve geliştirilebilir pdks çözümlerimiz var. Hepsi bir arada sunulan biyometrik sistemlerimiz, paket halinde tüm  altyapılara adapte edilir ve uygunluk sağlar. Farklı işletmelere göre tasarlanabilir yapısıyla, personel devam kontrol sistemi (PDKS) ölçeklenebilir, uyarlanabilir ve tam anlamıyla eşsiz güven veren sistemlerdir.

Tam kararlılık getirin

ZKSoftware pdks yazılımı, sadece lisansı satın alırsınız ve uygulamanıza eklediğiniz çoklu biyometrik cihazları aktif edersiniz. Bütün yapmanız gereken biyometrik sistemi çalıştırmak, kişileri tanıtmak, verileri aktarmak geri kalan işlemler ise rapor çekmek oluyor. Başlangıç ayarlamaları dakikalar içinde yapılabilen işletmenizin, girişi çıkış saatlerine yönelik yapılan tasarlamalar ile mümkün. Bilgisayarınıza kurduğumuz bu yazılımlar, ZKSoftware kapsamında hizmet veren online veya offline yerel yazılımlarla bütünleşiyor.

Günlük veri aktarım otomasyon programını kullanan ZKSoftware yazılımları, mevcut sunucuya kurulduktan sonra kullanıcıların istemciler ile bağlanması ve ekli personeli yönetmesiyle bitirilebilir. Basit arayüzü, kullanıcı dostu özellikleri, herhangi problem oluşmadan işlemlerinizi yerine getirmeniz için hazır.

ZKSoftware çözümlerimiz birden fazla alanda kullanılabilir, ziyaretçi yönetimi, banka işlemleri, iş gücü yönetimi, personel takip sistemleri ve benzeri konularda size yardım eder. Sınırsız olasılıkları bir arada gördüğünüz, anında kullanıma açık yapısıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Kaynaklarınızı daha iyi yönetirken herkese yönelik çözümler ile günümüzün şartlarını eşitliyoruz. Çünkü tüm kullanıcıların daha iyi güvenliğe, daha iyi personel devam kontrol sistemine ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Geniş bir çözüm yelpazesine ev sahipliği yaptığımız biyometrik sistemler herkes için kendine uygun bir çözüm bulabileceğini düşünüyoruz.

Şirketinizin başarısı için çalışıyoruz

Piyasada en çok kullanılan ve tercih edilen PDKS sistemi olan ZKSoftware Personel devam takip ürünlerimiz verimliliğinizi artırsın. Temel koruma işlemlerinizi yapabileceğiniz fiziki güvenlik yazılımımız access geçiş kontrol mülkünüzü güvence altında tutsun. Ücretsiz ZKTime 5.0 time terminal yazılımı günlük hareket kayıtlarını analiz etsin.

Yeni nesil ZKFlex PDKS, ZKSoftware sistemlerini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

ZKFLEX

ZKSoftware PDKS ve access kontrol fiyatları hakkında detayli bilgi alabilmeniz için lütfen sizi aramamıza izin verin.

Yeni teknoloji plaka tanıma sistemi yazılımı ve cihazları ürün gamını inceleyin.