ZKTeco ZKTime 5.0 Terminal

ZKTeco ZKTime 5.0 Terminal Giriş Çıkış Takip Platformu

Hizmetlerin geniş kullanım sebepleri, ücretsiz yazılımlara olan ilgi, daha uygun maliyetli platformlara hizmet etmesi ve eskide kalmış bilgisayarlarla uyumlu olması sebebiyle zkteco zktime 5.0 terminal ürünü hala kullanılmaktadır. İşletmelerin genellikle basit giriş çıkış işlemlerini yapmak istediklerinde karşına çıkan engellere çözüm niteliğindeki zkteco mühendisleri tarafından üretilen zktime 5.0 terminal yazılımı en çok kullanılan ürünler arasındadır. Yaptığımız araştırmalara göre, bizi arayan müşterilerin büyük bir kısmı hala zktime 5.0 yazılımını bilgisayarlarında bulundurduklarını bildirdiler.

Eskide kalmış yazılımların, eski bilgisayarlar ile uyumlu olması sebeiyle tercih edildiği ortaya çıkarılan bu ürün, pratik giriş çıkış işlevini yerine getirmekte sorun yaşamıyor. Bize ulaşan müşterilerin değişim sebebi ise,  vardiyalı çalışmalara, puantaj hesaplama ve daha yeni arayüz ile tamamen türkçe bir yazılım arayışında olmalarıdır. ZKtime ile sadece giriş çıkış hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.

 ZKTeco ZKTime 5.0 terminal ve daha fazlası

ZKsoftware ailesi olarak inandığımız bir hedef var ve bu hedefimiz ise müşterilerimizin memnuniyetini karşılayabilmektir. Bizim için önemli olan faktörleri elediğimizde karşımıza çıkan, müşteri memnuniyeti, gelişen teknolojiye olan uyumları ve isteklerini uçtan uca karşılayabilmektir. Sağladığımız güveni, ürettiğimiz yazılımlar ve müşterilerin ürünlerimize olan ilgisi başarımızı gün geçtikçe daha iyi hale getirmemizi sağlıyor.

Mevcut ürün gamımız sürekli yenilerek, yeni nesil teknolojik ihtiyaçlar kavramında bütünleşik ve ölçeklenebilir olarak şirketlere biyometrik çağın gereksinimlerini hazırlama açısından yardım ediyor. Problemleri çözme aşamasında, keşiflendirme, fiyatlandırma ve teklif verme gibi her aşamada sizin için görevleri takip ediyor sonuna kadar yerine getiriyoruz.

Günümüzde biyometrik teknoloji firmalarının eksik olduğu, hemen geri dönüş, müşterilerle iyi ilişki kurmak, görev takibi, verilen teklifleri sonuna kadar takip etmek ve sonlandırmayı eksiksiz yapmak işimizi doğru yaptığımızı gösterir. Entegrasyonların yapılmasında önemli rol oynayan teknik servis departmanımız, uçtan uca bağlantıyı sağlamada teknolojik tecrübesini kullanarak danışmanlık boyutlarında müşteri hizmetini oluşturur.

Gün geçtikçe ZKFlex yazılımındaki genişleme paketlerinin, yeniliklerin sayısı da artıyor. Kullanıcılara dijital tecrübeyi verebilmek, deneyim kazandırmak açısından çalıştığımız ve çözüm partneri olduğumuz firmalar bizlere geri bildirimde bulunuyorlar ve biz bu geri bildirimleri asla göz ardı etmiyoruz. Yöneticilerin, personelin, hizmet veren çalışanların ve daha fazlasının işlemsel faaliyetlerini ve giriş çıkışlarını takip altında tutan sistemlere ev sahipliği yapıyoruz.

Asla işinden vazgeçmeyen, müşterileri asla yalnız bırakmayan ve gelişim için koyduğumuz hedeflere %100 enerjimizi ve gücümüzü vererek devamlılığı sağlamak için çalışıyoruz. Aktif olarak sahada olan, bayilerimizle görüşen takım arkadaşlarımız, destek ekiplerimiz mevcut. Zaman kontrol sistemleri kapsamında çıkardığımız yeni nesil personel devam kontrol sistemi yazılımları, donanımsal çözümler gelişimi ayağınıza getiriyor. Güzel tasarlanmış bir personel devam takip sistemi platformu, kullanıcıların deneyimini geliştirirken, verimliliği artırmanız için gereken herşeyi edinmenize izin verir.

zkteco zktime 5.0 time terminal

ZKflex servis ağı

Bütün servislerimizi ZKSoftware ağı altından kullanabilir, web tabanlı lisanslama yönetim paneli üstünden istediğiniz bilgisayarda aktifleştirebilirsiniz. Giriş çıkış işlevlerinizi ücretsiz yazılımlar kapsamında başarabilirsiniz. Bunun dışında ücretli ve lisanslı yazılımlarımız da mevcut. İsteklerinizi son derece sofistike ve karmaşık taleplere göre yorumlayan bu yorumları hızlı biçimde tamamlayan sistemler. Bütün karışık yapılarınızın üstesinden gelir ve vardiyalı çalışmayı hesaplama yaparak elde etmenizi sağlar. Gelişime ayak uydurmaya hazır olun. ZKFlex personel devam takip sistemi, ZKTime 5.0 time terminal yerine geçen Dünya genelindeki en güçlü yazılım olmuştur.

Uygun fiyatla sahip olabileceğiniz personel devam kontrol sistemi yazılımlarımız, çeşitli rapor seçeneklerine ulaşmanıza, Java kodlama dilinin kullanımına, SQL veritabanıyla birlikte yürütülmeye ve puantaj hesaplamayı hızlıca tamamlamanızda önemli rol oynasın. Bırakın otomasyonu sizin yapsın ve gerisini düşünmeyin.

Size zaman kazandırıcak uygulamalar, okuma süresi 1 saniye altında cihazlarla pdks kolaylaşır. Daha fazla kendinize zaman ayırın, daha çok önemli işlere yoğunlaşın. İnsan kaynakları departmanı, bilgi işlem yönetim kısmı ve BT yöneticileri için eğlenceli çözümler. Gelişiminizi vakit kaybetmeden yakalayın. Sistemin sürekli olarak çalıştığı 7/24 iletişim hattı kurun.

 

Daha fazlası

ZKflex personel takip sistemleri, pdks yazılımları, biyometrik okuyucular, kartlı geçiş cihazları ve ücretsiz çözümlerimiz mevcut.

Yüz tanıma teknolojisi nedir?

Personel takip sistemi ayrıntılı inceleme.

 

İletişim

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi gün içinde arayalım ve ürünlerimiz hakkında danışmanlık hizmetimizden ücretsiz yararlanın.