ZKTeco damar tanıma cihazı

ZKTeco Damar Tanıma Cihazı

Büyüyen şirketlerin, devlet kurumlarının, işletme çapında genişlemek isteyen yapıların kurulmasında ve devamlılığında önemli rol oynayan zaman takip unsurlarından olan ZKTeco damar tanıma cihazı ürünleri her saniyenin değerini belirtir. Kritik yapıların zaman hırsızlık nedeniyle, vakit kaybetmesine, maliyet artırmasına ve bütçeye verebileceği hasarların önüne geçersiniz. ZKTeco damar tanıma cihazı ürünleri, ZKSoftware tarafından satışa sunulan ve geniş çapta yaygınlaştırılabilir aynı zamanda biyometrik tanıma türüdür. Saatlik çalışma stiline sahip personelin, günlük olarak nasıl çalıştıkları ve devamlılıkları bakımından zamanını nası harcadıkları yönetim açısından önemlidir.

Bunu bilerek yaptığımız araştırmalar ve geliştirmeler sonucunda damar tanıma cihazı ürünlerini de diğer biyometrik okuyucular gibi şirketinize entegre etmeniz için oluşturduk. Personelin aldatmaca yaparak, çalışma arkadaşının yerine parmak basmasını, biyometrik okuma türleriyle önlemek mümkündür. Diğer standart giriş-çıkış yöntemlerinin aksine biyometrik okuyucular, ZKSoftware geçiş kontrol cihazları, zaman hırsızlığı, arkadaş yerine kart okutma gibi olasılıkların önüne geçer. Bunu yapmakla kalmaz, devamsızlık sürelerini de sıfıra indirir.

Personel sizden izinsiz olarak hiçbir alanı kullanamaz ve geçiş kontrol yetkileri dahilinde işletme içinde gezinme yapabilir. Yani izinsiz noktalara asla erişim sağlayamaz. Çünkü biyometrik doğrulama metodu kullanılarak korunan hassas odalarınız, depolarınız ve mülkünüz yabancı kişilerce ziyarete uğranması engellenir.

İlgili makaleler

Kart basma makinası kullanımı

Kartlı geçiş sistemi

Gelişen pazara yönelik biyometrik zkteco ürünleri ve damar tanıma cihazı

Biyometrik sektörün her geçen gün daha da iyiye gittiği ve yeniliklere kapı açtığı günümüzde, en çok tercih edilen ZKSoftware ZKflex, personel takip sistemi yazılımları ve ZKTeco biyometrik okuyucuları olmuştur. Bu sayede kesin ve net olarak bayilerimize sağladığımız en önemli kritik nokta, güvenilir hizmet ağımızı rahatlıkla sunabilmemizin gururudur. Asla vakit kaybı olmadan, ölçeklenebilir ve yenilikçi tasarımların öncülük edilerek yazılım departmanımız tarafından geliştirildiği firmamızın yazılımları tercihe göre değişim sağlar. Kısacası müşterilerimizden gelen yenilikçi taleplere kulak veriyoruz, bunun akabininde geliştiriyoruz ve yeniden sunuyoruz. Özel raporlama seçenekleri, veri transferi hızı(piyasada ki en hızlı veri transferi hızına sahip ürünlerin tedarikçisiyiz), yüksek kapasite personel kayıt güçü, hareket raporlama ve canlı izleme gibi sofistike işlemleri oldukça başarılı biçimde sağlıyoruz.

Geleceği şekillendirmenize yardım eden, kuruluşların en olası tehlikeleri göz önünde bulundurarak, gelişimlerini tamamlamaları açısından teknolojik devasa resme bakmaları gerekebilir. Bunun olmasında önemli donanımsal, yazılımsal özgürlüklerin zaman kontrol aşamasında takip yapılması ve analitik veriye ulaşılması otomasyon kapsamında mümkün olmalıdır. Tercihlere göre değişim gösteren teknoloji tecrübe çağının penceresini aralayın. İnsan kaynakları, yönetim merkezleri, bilgi işlem odaları ve holdinglerin kuruluş düzeyi maliyet düşürmeleri aynı zamanda verimlilik artırmaları için yaptıkları çalışmalara destek olabilecek yüksek segment cihazlarla çalışın.

ZKSoftware blog sayfamıza göz atın.

Yetkilendirme sistemi üzerinden, adaptörle elektriği verilmiş, ağ bağlantısı kurulmuş parmak izi okuma cihazları, damar tanıma sistemlerini dahil edin. Yüksek kapasiteli cihazlarımız 500 kişilik personel kapasitesinden 50.000 kişi kayıt etme gücüne kadar farklı modellerde bulunmaktadır. Üstelik bu işlemleri çoklu doğrulama yeteneğini kullanan cihazlarla gerçekleştirin. Tüm cihazlarımız biyometrik yönetmeliğe uygun, veri kaybı veya bilgilerin sızdırılmasına müsait değildir. Tamamen güvenilir, kişisel verilerin korunması için düzenlenmiş yazılımlarla yönetilirler.

Büyük işletmelerin çoğunlukla takip ederek, tercih ettikleri, devasa okuyucu kitleleri, ölçeklendirmeye müsait puantaj yapabilen, maaş verisini tutan ve maaş hesaplayan sistemlerle kurulur. Teknoloji açısından, dönüşümü yüksek gelir elde etme yöntemleriyle kullanın, entegre edilen insan kaynakları yazılımları, CRM modüllerine veri aktarımı yapın ve birlikte çalıştırın. Yeni teknoloji ürünler, işgücü taleplerini yerine getirmek, yeni istekleri zamanında karşılamak ve tüketici seviyesi kullanıcı deneyimini yaşam aynı zamanda iş hayatında etkili biçimde kullanmanız için oluşturuldu. Gündelik hayatınızdaki giriş kontrol mekanizmalarını çalıştırırken, işletmenizdeki personelin de takip edilebileceği ve yönetileceği sistemleri elde edin.

Otomasyonu oluşturmanız, işlemlerinizi kesintisiz 7/24 etkili biçimde sürdürmeniz için yüksek performans verimliliğe tanık olun. Bu güçlü yazılımlar, donanımlar ve bileşenler ile hazırlanmış hizmet kalitemiz ile size destek vermeye hazırız. Teklif sürecinden, anahtar teslimine kadar her zaman yanınızdayız.

Daha fazla bilgi

İletişim bilgilerimiz üstünden ücretsiz fiyat teklifi alabilir, pdks, access kontrol ve biyometrik damar tanıma cihazları