PDKS İstanbul

ZKFlex PDKS İstanbul

İstanbul için önemli kritik, şirketlerin ilerlemesine fayda sağlayacak pdks yazılımları ve donanım bütünleriyle hizmete hazırız.

Günümüzün şartlarında vakit kaybını önlemek, kritik yapıları sorunsuz biçimde işler hale getirebilmek gerçekten de önem taşıyor. Bunu bilerek yola çıktığımız pdks sistemi üretim bandımızda gelişim kapılarını sonuna kadar aralıyoruz. Üstelik sizlere sağladığımız üst düzey pdks ürünleri ile hem İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve daha fazla illerde çalışan bayilerimizle birlikte hizmet ağımızı genişletiyoruz. Gelişmiş sektörel taleplere yönelik tasarlanan yazılım hizmetlerimiz, her türlü ihtiyacı yanıtlayacak şekilde oluşturulduğundan girişlerde ve çıkışlarda insan takipi daha kolay hale geliyor.

Kolaylaştırmamız için bizlere vermiş olduğunuz geri bildirimleri dinleyerek daha da iyi hale getiriyoruz. ZKSoftware, ZKFlex, gibi pdks sistemi ürünleri en çok tercih edilen yazılımlar arasında gelmektedir. Yazılımlarımız daha çok bütün işletmelere yanıt vermek, müşterilerimizin her ihtiyaçlarını farklı tasarımlarla karşılamak özelleştirilebilir yapıda olmasıyla yaygındır. Kapsamlı bir masaüstü uygulaması ve personel takip hizmeti genelinde ürünlerimiz hazırdır. Ölçeklendirmeye müsait, dağıtım açısından vakit kaybetmeden her işlemi kısa sürede yapabileceğiniz genişletilmiş paketlerle üretime sunulan cihazlar ve yazılım hizmetlerini keşfedin.

ZKFlex pdks yazılımını İstanbul, Ankara ve İzmir gibi benzeri illerde daha iyi hale getiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin daha iyi yerlere gelmesi, müşterilerimizin pdks yazılımları,  personel devam takip programları tarafından memnuniyetleri artması için en uygun fiyatlı takip imkanlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Yeni nesil ZKFlex personel devam kontrol sistemi yazılımını şuanda indirme merkezinden güncel olarak edinebilirsiniz.  Yıl olarak baktığımızda 2018’de başladığımız yazılım üretim ve çıkış aşamalarını baz alarak yaptığımız gelişimlerde personel takip sistemi ihtiyaçlarını erişime açık biçimde tasarladık. Kullanıcıların daha rahat yazılım arayüzüne erişmeleri, bilgileri aktarmaları ve kendilerine zaman kazandıracak yenilikleri anlık olarak takip etmesi için bildirimler bölümünü yaptık. Bu bölümde personel devam kontrol sistemi (PDKS) ile ilgili yenilikleri görebilir, güncellemeleri edinebilir ve yükleyebilirsiniz.

Kullanıcılar tam olarak nasıl bu yazılımı devreye alıp çalıştırıyorlar peki?

ZKSoftware bünyesinde çalıştığımız bayilerimize baktığımızda, bayilerimizin sürekli bizi tercih etmesinin başlıca sebebi onlara yani müşterilerine kadar kolaylık sağlamamız. Basit bir arayüz, kullanımı oldukça kolay, hızlı ve yüksek performans bileşenleri tek çatı altında toplayarak her müşterinin istediği yazılımı ortaya çıkarıyoruz. Optimize ettiğimiz yazılım işlevsellikleri bakımından personel takibini, günlük yoklamaları, fazla mesai gibi ihtiyaçların en çok olduğu özellikleri daha iyi hale getiriyoruz.

ZKFlex personel devam kontrol sistemiyle, günlük olarak yaptığınız hareketlerin takip işlemleri daha hızlı, daha etkili ve her zamankinden daha güvenli. KVKK kapsamında size özel kapalı devre yazılımlar üretmemizin sebebi, kişisel verilerinize ya da personel bilgilerinize kimsenin erişim sağlayamaması. Sizden başka kimse yazılım tarafında izinli değilse bu verilerin talebinde bulunamaz veya yetkisiz kullanımına erişemez Her şeyi daha güvenli hale getirmek için PDKS yazılımı tarafından istenilen tüm özellikleri tamamladık. İstanbul içinde veya dışında pdks istekleriniz olursa bizimle iletişime geçmenizin yeterli olduğunu unutmayın.

ZKSoftware, ZKFlex, gibi yazılımların toplu olarak hizmet bakımından bütün şubelerinizdeki personelinize erişiminde ve geçiş kontrol yönetimsel özelliklerini yerine getirmesinde önemli bir rol oynamasına izin verin. Uzaktan bağlanabileceğiniz SQL veritabanı hizmetiyle bu işlemlerinizi yerine getirebilir, diğer şubelerinizdeki yazılımları kontrol edebilir veya cihazlardaki verilerin aktarımını tamamlarsınız. Bunları yaparken sadece veri aktar seçeneğini seçmeniz zaten yeterli. Bu sayede yazılım diğer alanlarda tanımlı olan cihazların aktarımını istediğiniz süre zarfında otomatik olarak çalıştırsın ve yüklesin. Siz sadece rapor alın ve bu raporların incelenmesi için yazıcı kısmında çıktısını edinin.

İstanbul için PDKS Talepleri

Müşterilerimizin en çok İstanbul tarafında pdks yazılımına ihtiyacı olduğunu analizlerimiz ve araştırmalarımız kapsamında ortaya çıkardık. Güncel olarak süreklilik kazanan yeni işletmeler, zorunluluk haline gelen arge merkezlerindeki isteklere göre şekillenen pdks yazılımları daha çok talep ediliyor. Bu ihtiyaçları her zaman karşılamak için sürekli olarak çalışan yazılım mühendislerimiz ile tam zamanlı işlevselliği kazandırıyoruz. Günlük olarak gelen yeni isteklerle, yazılım mühendislerimiz her zamankinden daha çok bilgi sahibi oluyor ve bu yazılımı geri bildirimlere yönelik yeniden tasarlıyor. Yani her müşterinin kendine özel yazılımı olduğunu söylemek mümkün. Böylelikle yenilikleri asla kaybetmeden, devamlılık ekleyen kullanıcı deneyim tablosu garanti altında kalıyor.

Ek Bilgi

ZKFlex personel devam kontrol sistemi (PDKS) yazılımları tüm uygulamaları topluca kendi altında birleştirerek kullanıcıların deneyimine aktif hale getiriyor. Personel devam kontrol sistemleri konusunda lider kadrosuyla aktif yönetim platformlarını tek seferde çalıştırın ve satın aldığınız kadar ödeme yapın. Yazılımlarımızın önizleme sürümlerine indirme merkezi bölümünden ulaşabilirsiniz. Böylelikle yazılımı satın almadan önce fikir sahibi olursunuz. Hem vakit kazanırsınız hem de yeni kullanıcı arayüzüne sahip yazılımlarımızın güncel versiyonlarını deneyimlersiniz.

Daha fazla bilgi için ZKFlex personel devam kontrol sistemi yazımızı inceleyebilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Güncellemeleri her zaman kontrol edebileceğiniz blog sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Daha fazla sorunuz olursa bilgi almak için lütfen info@zksoftware.com.tr adresinden bizlere ulaşın.

E-ticaret sitemiz üstünden yazılımlarımızı, parmak izi, yüz tanıma, kartlı ve şifreli terminallerimizi satın alabilir aynı zamanda x-ray cihazı ve turnikelerimizi görebilirsiniz. ZKTurkiye ticari sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.