Personel Takip Sistemi

personel devam takip kontrol sistemi ile gelişime açık olun

Güvenli personel takip sistemi günümüzde büyük önem kazanmaktadır. Fiziki güvenlik sektöründe işletmelerin almış olduğu dikkatli değişimler ve güvenlik açıklarının kapatılması için büyük çabalar gösteren bilgi işlem ekipleri personel takip konusunda yüksek seviye  geliştirmelere gitmektedir.

 

Personel Takip Sistemleriyle Güvenilir Takip 

 

Günümüzde işletme sahiplerinin personellerine olan iş konusundaki güvensizlik duygusu ve etkili vakit kullanımı gibi durumların yönetiminin üstesinden gelmek vakit alabiliyor.

Personellerin giriş ve çıkış saatleri değişkenlik gösteren çalışma alanlarında yaşanan takip zorluğu ve insan kaynakları veya muhasebe gibi departmanların iş yükünden kaynaklanan eksikleri gidermek büyük fırsatlar sağlamaktadır.

Vardiyalı veya normal çalışma stili olan şirketler genellikle çalışanlarının akıllı takip terminallerini ele alarak sistemsel biçimde incelenmesini istediklerinden personel devam kontrol uygulamalarına yönelmektedir.

İşleyiş açısından sizin tercihlerinize bağlı olarak kurulan sistemlerde oluşan güvenlik açıklarını engellemek ve elle yazılan bilgilerin oluşturmuş olduğu yavaşlığın önüne geçebilmek adına tespiti kolay, takip edilebilen ve sürekli gelişime açık personel devam kontrol altyapıları kurulmaktadır.

Kurulum yapılan işletmelerin, taleplere yönelik hazırlanarak sunulduğu bu yazılımlar personellerin takibini kolaylaştırmakla kalmıyor iş yükünüzü ciddi derecede azaltıyor. Muhasebe departmanlarının özellikle ihtiyacı olduğu değişimler arasında gelen PDKS entegrasyonları hayatınıza yenilik katan ve işletme altyapısını oldukça basite indiren otomasyon olanaklarını beraberinde getiriyor.

 

Personel Takibinde Oluşan Karışıklıklar ve Riskleri

 

Büyük veya küçük işletmelerin de başına gelen bu karmaşanın ilk hedefi elle girilen ve takibi zorlaştırılan eski tarz sistemler gelmektedir. İstatistikleri çıkarılamayan ve not edilmeyen personel giriş-çıkış vakitleri işletme sahibine büyük zararlar vermektedir. Engellenebilir yapıda olan bu zararların en kısa zamanda alınan aksiyonlarla düzenli hale getirilmesi büyük artı katmaktadır.

Bu uygulamaları devreye alıp kullanan firmaların karışıklığı, dengesizliği ve para kaybını ortadan kaldırdığı görülmektedir.

Fabrikaları örnek olarak aldığımızda, sistemlerinin tamamen karmaşa oluşturabilecek vardiyalı düzeni izlediğini görmekteyiz. Karşılaşılan durum insan kaynaklarını tamamen zor duruma itmektedir.

Sunmuş olduğumuz güvenli geçiş kontrol sistemleri, personel devam takip yazılımları büyük fabrikaların karmaşık yapıdaki farklı çalışma senaryolarına çözüm geliştirir.

Personel takip sistemi ile ölçülendirilen güçlü veri havuzu

ZKFlex personel takip sistemi, büyük veri aktarımı için personel takip oranında ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bir devam kontrol çözümüdür. İzleyiş ve analize göre daha hızlı bir şekilde ulaşmanız için yüksek performanslı JAVAFX elementleri sistemin gücünü büyük seviye ve tasarruflu şekilde sunar.

Personel takip rapor analiz iş gücü yönetimi için iyileştirilmiş olan ZKFlex personel takip sistemi cihazlar üstünden aldığı verileri depolama olarak açtığı geniş veritabanı kısmında tutar.

Yüksek performans

Personel veritabanı işleri, cihaz bağlantıları ve çoklu istemci yönetimi gibi seçeneklerin işlemlerini destekleyen ve işlemleri çok hızlı şekilde yürütmek için iyileştirilmiş olan Java teknolojisine ev sahipliği yapar. ZKSoftware bünyesinde bulunan uyumlu cihazlarla hızlı personel veri aktarım platformunu test edin.

Geliştirilebilir yapı

ZKSoftware ve ZKFlex personel takip sistemi hizmetinin global geliştirilebilirliği, dayanıklılık ve performans öğelerini genişleterek büyük veri tutma personel hesapları için destek alırsınız. Yardım niteliği taşıyan üstün performans personel bilgileri kayıt etme, hareketleri görüntüleme veya veri çekme işlemleri anlık olarak tamamlanır. Siz kahvenizi veya çayınızı içerken hızlı aktarım gücüyle görevleri yerine getirmesini izleyin.

Güvenli platform

Çevrim-içi kontrol ve ayrıntılı ZKFlex online aktivasyon işlemleri verilerinizi, lisans bilgilerinizi uçtan-uca şifreleme özellikli depo kapasitesini fark edin. Lisans bilgileriniz herhangi felaket senaryolarına karşı güvenle online kontrol platformunda muhafaza edilirken sizin geri yükleme yaptığınız esnada tekrar kullanılır.
İsterseniz yedekleme bölümünde dilediğiniz kadar yedek alabilir verilerinizin fiziki güvenliğini planlayarak işlemlerinizi ileriye dönük koruyabilirsiniz. ZKflex personel ve devam takip sistemi ile veritabanı tümleştirmesi, depolama alanı gibi araçlar en zorlu şartlarda performans güvenliğini oluşturacak gereksinimlere sahiptir.

Kolayca güçlü personel takip sistemi alanları ve raporları oluşturun

ZKFlex personel devam kontrol ve takip sistemi, kişilerin yönetimini kolaylaştıran departman tanımlama bilgisiyle hesap gruplarını tümleştiren veya kurumsal sınıf güvenlik derecesini içinde tutan esnekliklere yer verir. Güvenlik ve uyumluluk bakımından sıkı gereksinimlerin karşılanması açısından, uygulama izleme ve işlevsel olanakları sunan, tam olarak yönetime sahip bir pdks platformu kullanın.

Sürekli güncelleme alması, canlı analiz kısmı, ZKFlex esnek personel takip özelliği ve vardiyalı çalışma operasyonu gibi gelişmiş özellikler çatısı altında eşsiz pdks takibini elde edin. Üretkenlik artıran ve işlevsellik katan personel yönetim platformu size en uygun maliyet seçenekleriyle gelmektedir.

Önceden oluşturulmuş hesap grupları, departmanlar ve bölümlerin doğrultusunda sizde kendi kuruluşunuza uygun bölümler ayarlarsınız. Tanımlarınız sistemde kayıt altında tutulur ve asla kaybolmaz.

Her yerde çalıştırın

Çoklu doğrulama ve çevrimiçi kontrol seçenekleriyle canlı olarak lisansınızı doğrulayın, istediğiniz bilgisayardan bütün erişim seçeneklerine sahip olun. Kurulum aşamasında size yardım eden başlangıç rehberlerini takip edin 30 saniye içinde işlemleriniz tamamlanır ve personelinizi yazılıma tanıtırsınız.

Öğrenme eşiği çok düşük olan ve adapte konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Alanında öncü yazılım ekipleriyle geri bildirimler doğrultusunda arayüzü, daha kullanıcı dostu ve akıcı hazırladık.

Yüksek verimlilik, açık kalma oranı ve felaket senaryolarına karşı kurtarma talebi. Personel takip sistemi konularında sürekli olarak çalışan ve araştırmalar yapan firmamız BT için bunun ne kadar önemli olduğunun farkında.

Size geliştirilmiş senaryolara ve simulasyonları gerçekleştirilen işlemleri dry-run taktikleriyle test ederek sağlıyoruz. En kritik personel hareketi verileriniz devamlı olarak yedeklenebilir yapıyı size sunuyor.

Tercih ettiğiniz Personel takip sistemini dakikalar içinde başlatın

Hızlı ve kolay kuruluma sahip yazılımlarımız standard, genel kullanım ve esneklik sağlayan özellikleri hemen çalıştırmanız için tasarlandı. Vakit kaybetmeden işlemleri başlatabilir rapor analizi ve personel kayıt görevlerini yürütün.

Kurduğunuz yazılımı temelden inşa ederken, üstün özelliklerini keşfetmenin heyecanını yaşayın. Personel takip sistemi, çalışanlarınızı takip ederken iyi vakit geçirmenizi de sağlar.

Türü ve boyutunu seçin

ZKFlex bünyesindeki yazılımlar arasında seçimlerinizi yaparken standart aylık abonelik, yıllık veya sınırsız lisanslama modellerimizi kullanabilir. Gelişmiş kurumsal sürümden, hafif versiyona kadar seçenekler mevcut. Performans planı ön görüldüğünde hızlı ve akıcılığı sağlayan tümü modüler yapıdaki alanında en iyi personel takip sistemi programları.

Çalışanlarınızı kontrol ederken zaman kaybını minimuma indirin

Yazılımlarımız güvenli, hızlı, akıcı ve geliştirilebilir yapıda olduğu için size özel çözümlerimiz tamamen personel takip sistemi yönetiminizi kolaylaştırmanız konusunda yol gösterir.

Anlık-veri akışı izleme açısından analiz kolaylıklarıyla beraber; devamsızlık, işe geç gelme, erken çıkma ve durum raporlarını da sağlıklı alırsınız. Ekstra ücret ödemeden bütün raporlama
türlerine sahip olurken bildirimleri, güncelleme notlarını ve yapılan geliştirmeleri sağ tarafta bulunan uyarı ekranında ücretsiz alırsınız.

Tek hesap, birden fazla kişi

ZKFlex personel devam takip sistemi yazılımı arayüzüne birden fazla kullanıcı aynı anda istemci kurulumu ile ulaşır. Belirlediğiniz yetki seviyeleri doğrultusunda işlemleri tamamlarken sadece sorumlu olduğu alanları yönetmesi için izinler tanımlanabilir.

Kolay yönetim tercihlerini bir arada sunan yazılım arayüzü, size en doğru veriyi aktarmak için detaylı rapor alma, hesap grubu tanımlama ve kullanıcı tanımları özelliklerini elde etmenizde yardımcı olur.

Kuruluşunuz da çalışan farklı şirketlerden gelen personel olduğunda yetkililerine, amirlerine veya şeflerine kullanıcı açarak kendi personelini takip etmesini sağlayın. İnşaat sektöründe ve taşeron firmalar tarafından kullanılabilen bu özellik istemci (client) seçimlerini geniş kapsamda uygulamaya almanızı sağlar.

Güvenli etkileşim

Kullanıcılar, kişilerin hangi noktalardan giriş ve çıkış yaptıklarını takip edebilir sadece departman ya da bölüm bazlı filtreleme yapmanıza olanak veren tercihleri de gözden geçirmeniz için destek olur.

Üstün filtreleme ve arama tercihleri sayesinde insan kaynakları, muhasebe ve işletme sahipleri çalışan takibini daha üst düzey yapar. Maliyetlerinizi düşüren ve çalışan performansını doğru orantıda etkileyen sistemler sayesinde günlük iş gücünüzü yönetmeniz rahatladı.

Sunucusuz işlem

ZKFlex personel devam takip sistemi, kesinlikle sunucu zorunluluğu getirmez. İşletim sistemi gereksinimlerini karşılayan herhangi bir bilgisayar tüm görevlerinizi yürütmeniz de yardım eder.

Hiç vakit kaybetmeden ve sunucu ihtiyacı gibi maliyet artırıcı işlemlere başlamadan personel takip sistemi kullanmayı hızlandırın ve basitleştirin.

Karışık personel düzenleme sorunlarını da çözebilen olay görüntüleme ve rapor dönüşümlü sunucu ihtiyacına gerek duymayan işlem bitirme platformu olan ZKflex ile daha verimli bir biçimde takip sağlayın.

Ek maliyetlerden kaçının ve uygun fiyata devamlılık unsurlarını sürdüren gelişim kapısına doğru yönelin.

Daha hızlı personel yönetimi için stabil tümleşik takip sistemi hizmetlerine bağlanın

Yalnızca kuruluşunuz için önemli olan bölümleri kullanın. Gereksiz alanları uygulama kısmında görünmez yapabilir, işiniz için önem arz eden giriş-çıkış takip veya maaş hesaplama bölümlerinden birini seçebilirsiniz.

Ayrı modüler yapılar arasında öğrenci takip sistemi, access kontrol, yemekhane, üye takip ve ziyaret takip seçeneklerini gizleyebilirsiniz. Eğer isterseniz size özel hazırlanan kurulum uygulamasını dahil ederek diğer hizmetleri ekler veya çıkarırsınız.

Belirtilen hizmetlere sorunsuzca bağlanabilir yüz tanıma, parmak izi cihazlarınızı tetikleyici özelliğini aktif ederek geçiş kontrol kapı yönetimi işlevselliği kazandırırsınız.

Hızlı erişim menülerini kullanarak navigasyon kolaylığını hissedin aynı anda zamandan tasarruf ederek daha yoğun işlerinize odaklanın. İşlem bitirme kapasitesi pazardaki diğer yazılımlara göre oldukça hızlı ve güçlü olan altyapısal özellikleriyle daha ölçeklenebilir ve stabil yazılım deneyimi elde edin.

Harcama yol haritası

İşlevlerinizi çalıştırırken personel takip sistemi tarafında bulunan otomatikleşen programlama mantığına göre ilerleyin. Yazılım arayüzünde veritabanı bölümüne atadığınız görevler ile istediğiniz saat aralıklarına verileri çeksin. Raporları belirlenen mail adresine veya daha fazla kullanıcıya aynı anda göndersin.

Üstün gönderim seçenekleri size hangi saati, hangi tarihlerde ve hangi kullanıcılar arası etkileşimi tamamlamak istediğiniz konusunda uyarır ve yol haritası çizer.

Dinamik olarak oluşturabileceğiniz farklı raporlama gönderim türleriyle esnekliği ve olay görüntüleme işlemleriniz için ideal.

Ücretsiz bir önizleme sürümüne erişebilir ve istediğiniz bölümleri şimdi rahatlıkla test edebilirsiniz. Memnun kalırsanız bize bilgilerinizi paylaşın veya canlı-destek bölümünden yazın size geri dönüşü sağlayalım.

Profesyonel ekibimizle Mesai saatleri içinde sorularınızı yanıtlamak, geri bildirimlerinizi almak ve görüşlerinizi dinlemek için hazırız.

ZKFlex ile personel devam takip sistemi deneyimine hazırlanın.