Site yönetim sistemi

Site Yönetim Sistemi Faydaları ve ZKTeco Kartlı Geçiş

Kartlı geçiş ürünlerimiz.

Biyometrik okuyucular.

Ticari sitemizi ziyaret edin ve satın alın.

Tüketici elektronik ürünleri piyasasında, site yönetim, ziyaretçi takip ve geçiş kontrol sistemi gibi avantajlı aynı zamanda fayda getiren hizmetler süreklilik kazandı. Karşımıza çıkan rekabet piyasasını baz alarak yaptığımız tüketim ürünleri üretimi, geniş ve kapsamlı istekler boyutlarına ulaşırken, teknolojiyi benimseyerek yenileştirme ve güncel iş modellerini takip etmek gerekebilir.

ZKFlex, site yönetim sistemi yazılımları, apsiyon, ziyaretçi görünmtüleme ve neredeyse anlık olarak izleme yetisini binalara kazandırıyor. Akıllı güvenlik teknolojileri üreticisi olarak, sağladığımız sofistike, inovatif yapı sağlığı açısından gelişim odaklı ürünlerimiz hizmet yelpazemize renk katıyor.

Zorlu şartlarda hizmetinizde

ZKFlex site yönetim sistemi, tüketici ihtiyaçlarına, müşteri görüşlerine, yapısal değişiklikler getirerek hızlıca gelişen teknoloji kapsamında müşterilerin genel anlamda bu cihazlara yönelmesini sağlamıştır. Ekonomik açıdan uygun fiyatlı, düşük maliyetli, güvenli fiziksel önlemlerinizi zaman kaybetmeden alın. Güvenliğin gerçek zamanlı olarak takip edildiği, asla kayıp olmadan yenilikçi ürünlerin dinamik pazarda bulunması gerekli. Geçmişte kullanılan, geleneksel anahtarlı girişlerin yerini alabilen ve pazar payını kontrol altında tutan kartlı geçiş sistemi ürünleriyle site yönetimini tamamlayın.

Üst düzey geçiş inceliklerini, bilgisayar bazlı veya bilgisayardan bağımsız olarak tamamlayın. Sitenizin güvenliğini oluşturan, boy turnikeleri, manyetik kilitler ve elektrikli kilitleri dahil edin. Ortamın denetlenmesine olanak veren, bilgisayar ile ağ bağlantısı kurularak takip yapılması sağlanan yüksek teknoloji biyometrik yüz tanıma, parmak izi ve damar tanıma gibi işlevsellik düzeyi gelişmiş ürünleri aktif edebilirsiniz. Çalıştırılan ürünler, kısa sürede kurulumu tamamlandıktan sonra size eşi benzeri bulunmayan geçiş performansı sunar. İşlemleri tamamlama hızı, geçiş yetkisi verme kuvveti ve kapı tutuş gücüyle en doğru stabil çözüme sahip olursunuz.

Müşterilerimize sağladığımız, ürünlerin odak noktası olan biyometrik terminaller, turnikeli geçiş sistemleri, jetonlu turnike modelleri ve daha fazlasıyla geçiş kontrol denetiminizi aktifleştirin. Firmalara, site yöneticilerine yardım edebileceğimizi düşünüyoruz. Toplu yaşam alanlarının güvenliğinin en üst düzeyde olması, son zamanlarda yaşanan hırslızlık, gasp ve mülk zararı gibi tehlikelerin engellenmesini istiyoruz. Sitelerin, yaşam kalitesini artıran, (QOL) değişikliklerin anında yapılması  ve kimseye zarar gelmeden fiziki güvenlik avantajlarının elde edilmesi gerekmektedir. Hem koruma oranını artırın hemde bu harcamaları maliyeti düşük biçimde tamamlayın.

Site yönetim apsiyon, sistemi gelişim odaklı tamamlayın

Hayati değerlerin ön sırada olması gerektiği gerçeği, yaşam alanlarındaki güvenlik protokollerinin gelişmesinin ihtiyaçlar arasında ciddiyet taşıması bilinmelidir. Buna istinaden yaptığımız ar-ge çalışmalarında, müşterilerimizden aldığımız önerileri de göz önünde bulundurarak, firmalara yardım etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Teknolojilerin sürekli yenilenmesi, cctv kamera sistemleri, analog kamera, hd görüntü açısı, access geçiş kontrol ve ziyaretçi modülleriyle donatılmış teknoloji merkezinizi site yönetimine entegre kurun.

ZKTeco merkezi Çin olan, biyometrik cihazlar, güvenlik sistemleri teknolojileri konusunda Dünya lideri firma konumundadır. Biz de Türkiye ve Dünya’da satışını gerçekleştirmiş olduğumuz ZKteco ürünleriyle pazar payımızı her gün daha da güncelliyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesinin sebebi uygun fiyatlı, yüksek performanslı satış öncesi ve sonrası vermiş olduğumuz hizmetlerin ihtiyaçları zamanında karşılıyor olmasıdır. Projelere verilen önem, altyapı çalışmalarınızda, zayıf akım işlerinizdeki detaylı işçiliğimiz ile size en iyi teknoloji danışmanlığı sunmak için hedeflerimizi sürekli değiştiriyoruz.

Yüksek hızda gelişen teknoloji ürünlerini, tercih edebileceğiniz gibi yazılım hizmetlerimizi de aynı biçimde kullanabilir ve ekonominize katkı sağlayacak çözümlere sahip olabilirsiniz. Yeni fırsatlara yelken açmanıza izin veren, kartlı geçiş sistemi, turnike sistemleri, xray cihazı ve pdks yazılım hizmetleriyle devasa ürün gamımızı tercih edin. Size destek olmamıza izin verin. Projelerinizde gelişen taleplere, isteklere yönelik birlikte çalışalım.

Sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi paylaşın mesai saatleri içinde size ulaşalım ve ücretsiz fiyat teklifimizi paylaşalım.