Yüz algılama cihazı

Yüz Algılama Cihazı

Kuruluşların dijital yönden, biyometrik cihazları tercih etmesi, bu cihazlarla çalışması ve yoğun olarak tercih edilen yüz algılama cihazı bütünüyle değerli mülk güvenliğini sağlarken personelin giriş çıkışlarını kontrol alması gerekebiliyor. Yeni bağlı cihazların oluşturulması, yüz algılama cihazlarının daha büyük ve daha yaygın hale gelmesiyle doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Aslında bakarsanız, ZKSoftware yüz algılama cihazı ürünleri, ülkemizde geniş çaplı mağaza zincirlerinde, ofislerde, holdinglerde, kamu alanlarında yoğun kullanım önceliklerine sahip olmuştur. Üretimini üstlendiğimiz yazılım hizmetlerimizle gelişimi daha da hızlı hale getiriyoruz.

Kuruluşların da anladığı üzere, risklerin, rekabet oranı artışları, IT departmanlarının manuel olarak yapılan işlemleri yönetmekte vakit kaybetmesi ve güvenlik açıklarının oluşması nedeniyle biyometrik çözümlere yönelmesi daha da önem taşımaktadır.

Her zaman girişlerin, çıkışların kağıt ve kalemle yapıldığı bir işletme zaman kaybından dolayı kazanç oranlarını düşürmek zorunda kalmaktadır. Fakat entegre edilen kolay bir yüz tanıma cihazı ve yazılımı ile hem kullanım kolaylığı garanti edilirken hemde personel takip işlemleri basitleştirilir. Çünkü biyometrik okuyucular yazılıma ihtiyaç duyduklarından, entegrasyon konusunda ikili paket olarak satılmaktadır. Kuruluşlar bu tarz biyometrik okuyucuları küçük veya büyük çaplı işletmeler genelinde rahatlıkla kullanabilirler. Ağ bağlantısının sağlandığı ve altyapıya uyumluluk sorunu yaşanmadan dahil edilebilen ürünler işletme yazılımlarıyla birlikte kullanılabilir. Muhasebe veya insan kaynakları tarafından zaman kazanmak, önemli işleri kısa sürede tamamlamak ve diğer kritik görevlere yönelebilmek gün içindeki zorlukların üstesinden gelme aşamasında kayıpları önlemek gerekir.

İşletmenize tanımış olduğunuz üst düzey çözümlerle, hem güvenlik tehditlerini ortadan kaldırabilir aynı zamanda güvenlik duruşunuzu artırırken, biyometrik cihazlar kapsamında çözüm arayışınızı daha iyi ürünlerle tamamlarsınız. Genel anlamda Türkiye çapında ve Dünya’da kullanıma açtığımız yüz algılama cihazlarını duyuruyoruz.

ZKSoftware yüz algılama cihazı üretimi ve kullanım başarısı

ZKFlex, pdks sistemi ile entegre çalışan bu biyometrik cihazlar, güvenliğinizi, giriş çıkış protokollerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar. Cihazın kurulumu kısa sürede tamamlanırken, çalıştırılması ve personel tanıtması dakikalar içinde biter. Kullanım inceliklerinin her operatör tarafından rahatlıkla yönetilmesi için daha da iyi hale getirildi. Kullanıcı deneyimine önem verdiğimiz yazılımlarımızla bütün tanıtım ve yönetim işlemlerini tek bir yerden otomatik olarak yapabilirsiniz. Otomasyonu sağladığınız, gerekli ihtiyaçlarını tamamladığınız ve devamsızlıkları görüntüleyerek gerekli aksiyonları kısa sürede almanız için her şeyi düşündük.

Fiziksel güvenlik tehditlerini önlemek için biyometrik okuyucular daha çok önem kazandı. Kapı kontrol sistemine bağlanarak, elektromanyetik kilitlerle birlikte sadece cihaz tarafına yüzü tanımlanmış kişilerin geçişlerine izin veren cihazları inceleyin. Kısıtlama alanını tanımladığınız cihazlar, yazılıma tanımlı ve yetkili personel kapsamında erişim hakkı tanımanıza izin verir. Organizasyonların ZKflex yazılımını genel olarak kullanma sebebi işletme genişletmesi ve yönetimi kolaylaştırması açısından rahatlık sağlamasıdır. Diğer personel devam kontrol sistemleri yazılımlarıyla karşılaştırıldığında hızını ve başarısını kısa sürede görebilirsiniz.

Kuruluş geneli personel takip olanakları

Olanakların çok fazla olduğu gelişime ayak uydurmak için tasarlanan personel devam takip sistemi, kontrol mekanizması durumunda insan kaynakları departmanı ve muhasebe gibi birimlerin en çok istedikleri raporlamaları puantaj ve personel takip cetveli unsurlarını barındırmaktadır.

Bu işlemleri yüz okuma cihazları, parmak izi cihazlarıyla beraber yapabilmek ve yürürlüğe koymak gerçek anlamda önemlidir. Biz ZKFlex yazılım departmanı tarafında, bu taleplere yönelik yaptığımız gelişimleri müşterilerimizle paylaşıyoruz. Süreklilik getiren işlemleri kısa sürede tamamlama ve bunu garantiye almak için çabalıyoruz. Çünkü değerli vaktinizin kısıtlama olmadan, hızlı biçimde ilerlemesi gerektiğini ve iş yükünüzün daha önemli yerlere gitmesi gerektiğinin farkındayız. Bırakın ZKflex personel takip sistemi otomasyonu sağlayıp işleri kendiliğinden yapsın. Siz sadece rapor alırsınız. Çözümlerimiz, şirketlerin geneline hitap ederken, web tabanlı pdks, yerel masaüstü uygulamaları, altyapı destekleyen kilit ürünleri ve yardımcı aparatlarla hem insan kaynakları hemde bilgi işlem departmanlarına yardım etmek için tasarlandı.

“ZKFlex personel devam kontrol sistemi yazılımlarıyla merkezi yazılım platformlarını bir arada tutabildiğimiz, istediğimizde veri çekebildiğimiz ve bu verileri hareket raporlarına dönüştürebildiğimiz insan izleme işlemlerimizi yürütmemiz gerçekten daha da kolay oldu. Kağıt ve kalem ile yürüttüğümüz işleri saniyeler içinde tamamlıyoruz.” – Murat MARALAR, CTO Üretas Hayvancılık

Gelişimin kapısını aralayan yazılım çözümleri

ZKSoftware ZKFlex, yazılım çözümleri gelişiminizi katkıda bulunacak yapıda oluşturduğu altyapısal özellikler, biyometrik sistemler ve güçlü çözümleriyle BT, IK ve muhasebe gibi departmanlara her zaman yardım etmeye hazır.

 

Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

ZKFlex blog sayfamız üstünde yeniliklerden haberdar olun.

ZKGuard güvenlik sistemleri sayfamızı ziyaret edin.