ZKTeco QR-Kod (Kare Kod) Tabanlı Ziyaretçi Doğrulama Modunu Portföyüne Ekledi

Ziyaretçilerin kimliklerini tespit etmek için kullanılan sistem, çözüm merkezi olarak yöneticilerin ziyaretçilerine gönderilen taranabilir QR-kod vasıtasıyla ya da OTP text, mail gibi seçeneklerle hızlı ve verimli olarak ziyaret ettikleri zamanı doğrulamalarını sağlamaktadır. Üstelik bunların hepsini akıllı telefon yardımıyla yapabilirler.

 

ZKTeco Amerika QR kod (Kare kod) tabanlı One Time Password (Tek Kullanımlık Şifre) ile uyguladığı şifreli doğrulama teknolojisini “V-Authenticate” çözümü olarak portföyüne eklemiş bulunmaktadır. Firmalar arası yeni oluşturulan partnerliğin dağıtım stratejisi olarak belirlenen ürünler arasında yer almaktadır.

 

V-Authenticate firması Mumbai merkezli firma ve New York şehrinde aynı zamanda ofisi de bulunmaktadır. V-Authenticate amiral gemisi çözümleriyle Ziyaretçi-Doğrulama ve yönetim sistemi ya da VAMS olarak sektöre imzasını atan ürünlere sahiplik yapmaktadır.

 

Uygulamanın amacı, organizasyonlara veya firmalara ziyaretçi doğrulama kısmında yardımcı olmak, yöneticilerin kolaylıkla misafir onayını alarak işletmeye girişini onaylamaktır.

 

ZKTeco tarafında oluşturulan gelişme ile biyometrik geçiş kontrol sistemleri ve diğer çözümlere istinaden; ZKTeco Amerika olarak attıkları bu büyük adımla VAMS çözümlerini müşterilere sunabilmeyi hedefliyorlar.

 

V-Authenticate CEO’su Nikhil Kothary ise şu sözleri paylaştı;

 

Firmamız hali hazırda adaptasyon sürecinde büyük gelişme gösterdi.

 

Aynı zamanda VAMS çözümleriyle ifade etmek istedikleri arasında;

 

ZKTeco ile olan iş birliğimiz bizlere binlerce fiziksel geçiş kontrol sistemleri entegratörleri ve lojik tabanlı güvenlik kurulumu yapan partnerlerle tanışma fırsatı verdi.

 

Kothary ayrıca;

 

VAMS çözümü tamamen bütçeye uygun olmakla beraber ZKTeco satış kanalında büyük ilgi görebilecek ve pazarlamaya açık teknolojik yenilik.” olduğunu söyledi.