Kripto Para Biriminde Bir Sonraki Adım Biyometrik Teknolojiler

IDEX firması cryptocurrency (kripto para) konusunda kafalarda oluşan karmaşayı gidermek için çalışmalara başladı.

 

Firmanın son paylaşımına göre, IDEX yetkililerinin verdiği bilgiler dahilinde biyometrik doğrulama cryptocurrency (kripto para) gelişiminde en büyük adım olabileceği yönünde.

 

Orme firmasının analizine göre, biyometrik teknolojiler cryptocurrency (kripto para)’nin karşılaştığı en büyük zorlukların üstesinden geleceğini söylüyor.

 

Hali hazırda cryptocurrency (kripto para) cüzdanlarının güvenli olduğu dönemde, cryptocurrency transferlerini desteklemeyen harç kuruluşları bu istekleri karşılayamayacak durumda. Genel anlamda işlemleri yapan firmaların ve halk tarafından istenilen para transferi işlemleri, ürünler ve servisler konusunda büyük sınırlama getirmektedir.

 

İyi olan kısım, biyometrik ödeme kartlarının (IDEX parmak izi tarayıcısını kullanan) mevcut ödeme yöntemlerine olan uyumudur.

 

Birden fazla yöntem kullanılarak biyometrik tarayıcı modüllerinin para transferlerinin dahil edildiği cryptocurrency (kripto para) kredi kartı kullanımı kadar karışık değil.

 

Basit parmak okutma mantığıyla, müşteri para birimini cüzdanındaki ödemesi yapılması gereken tutarı karşı taraftaki firmaya rahatlıkla karışıklığa sebep olmadan gerçekleştirebilecek.

 

Cryptocurrency (kripto para) kısmında bu biraz cesurca gelebilir fakat biyometriklerin gelişimi ve ödeme sistemlerinin kullanıcılar tarafından tanıdık olması sebebiyle transferlerin son kullanıcı kısmında cazip geldiği görülmektedir.

Crypto para birimi cüzdanını aktive etmek kredi kartı almak kadar kolay olduğunu görebiliriz. Tek fark kredi kartı alırken hesap aktivasyonu yapmamız gerekiyor.